30 yaş sendromu nedir?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
15 yıl önce 15 yaşında olup şimdi 30 yaşında olanların kendini daha yaşlı hissetmesi olayı.

Bu konuda kullanıcıların da düşüncelerini almak isteriz.

Sanırım sürekli kurulan gençlik hayalleri için geç kalındığını fark etme sendromu, bunu kendine yedirememe. Hayat akıp geçiyor, gençliğimiz solup gidiyor hayallerle kendimizi motive etmekle bitiyor hem de. Bunu fark ettiğinizde de geç kalmış oluyorsunuz. Geriye yetişkinlik ve yaşlılık için plan yapmak kalıyor, bunu da kim ister? :)

Sanırım sürekli kurulan gençlik hayalleri için geç kalındığını fark etme sendromu, bunu kendine yedirememe. Hayat akıp geçiyor, gençliğimiz solup gidiyor hayallerle kendimizi motive etmekle bitiyor hem de. Bunu fark ettiğinizde de geç kalmış oluyorsunuz. Geriye yetişkinlik ve yaşlılık için plan yapmak kalıyor, bunu da kim ister? :)
Gençliğini çok iyi yaşayan, zamanını çok iyi değerlendiren bir kişi ister.

Gençliğini çok iyi yaşayan, zamanını çok iyi değerlendiren bir kişi ister.
Kaç kişi hayatını uğruna adadığı, sonunda mutlu olacağı plana ulaşabildi? Hayatımızın en mutlu anlarını belki de çocukken çoktan yaşadık, planlarımız yarı yolda suya düşüyor, hayat film değil ki, genelde mutlu sonla bitmiyor. Ama evet, dediğiniz doğru. Pek az kişidir herhalde o da.

Şahsen, böyle bir durum yaşamadım.

Valla ben de 5 ay kadar sonra 30 yaşına giricem ama kendimi hala 25'lerde falan hissediyorum. Bana önceden 30 yaşında insanlar baya büyükmüş gibi geliyordu şimdi çokta büyük değişmiş diyorum. Beni görenlerde gerçi 25 falan gösteriyorsun diyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı