300.000 RAR Dosyasını Nasıl Silinir?

Dostum sen ctrl+A basınca sistem dosyalarınıda silmeye çalışıyor o yüzden kalıyodur, en üstteki rar dosyasını shift'e basılı tutup işaretle en alta in ordaki dosyayada dekrar sol tık yap rarları seç sadece veya ctrl+A yap ctrl+sol tık basarak sadece üstteki sistem dosyalırını seçimini kaldır silmeyi dene biraz uzun sürebilir bırak silenekadar açık kalsın pc. Biraz karışık yazdım yapamassan söyle daha açıklayıcı yazayım :)

Dostum sen ctrl+A basınca sistem dosyalarınıda silmeye çalışıyor o yüzden kalıyodur, en üstteki rar dosyasını shift'e basılı tutup işaretle en alta in ordaki dosyayada dekrar sol tık yap rarları seç sadece veya ctrl+A yap ctrl+sol tık basarak sadece üstteki sistem dosyalırını seçimini kaldır silmeyi dene biraz uzun sürebilir bırak silenekadar açık kalsın pc. Biraz karışık yazdım yapamassan söyle daha açıklayıcı yazayım :)
Kesinlikle. Sistem dosyalarını silmeye çalışıyorsun.

CTRL+A yap hepsi secili iken shift tusuna bas klasorleri tek tek secimini iptal yap delete tusuna bas. :)
1 KB boyutun da nasil basardim rarlamayi. :D Ahahahah.

Parça parça silmeyi denedin mi?
Bir dosyaya tıkla ve Shift+Aşağı Ok tuşu ile aşağı inip silmeyi (Shift+Delete) dene.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı