300.000 TL chopper tarzı motosiklet önerisi

QJ srv 550st ve Jawa perak 295 dışında bu fiyat bandında benzer, alınacak motor yok. SRV'yi sürmedim bilmiyorum ama perak 295 fena değil. Biraz titreşimli, oturuş da tabi rahat değil ama havalı. Çok yakıyor bu arada ikisi de.

GV650,VL800,VS800
Tarihi eser önerisi olmuş bu. Müzelik aletler bunlar artık. :D

Bu arada şöyle bir motor geliyor CF Moto'dan. Bu sene gelecek diyordu Oktay Motor. Bi bak istersen.

QJ srv 550st ve Jawa perak 295 dışında bu fiyat bandında benzer, alınacak motor yok. SRV'yi sürmedim bilmiyorum ama perak 295 fena değil. Biraz titreşimli, oturuş da tabi rahat değil ama havalı. Çok yakıyor bu arada ikisi de.

QJ ve Jawa gibi yeni çıkmış chopper motorlara binilceğine eski model suzukilere,yamahalara binmek çok daha iyidir. Şuanda çoğu şehirde olan chopper klüplerinin ana motorları gv650 zaten. Şuanda satılık olanlarda klüp motorları olduğu için sıkıntısız oluyor çoğu.

Bunun ne önemi var? Köklü bir marka yeni bir araba ya da motosiklet modeli tanıttığı zaman baştan mı başlıyorlar ülkedeki işlemlerine? Renault'nun her yeni model çıkarttığında ülkede bulamıyor muyuz yedek parçasını servisini? Paylaştığın motorlar çok eski motorlar. Harley dışındakilerin hiçbirisini önermiyorum açıkçası

Bu arada şöyle bir motor geliyor CF Moto'dan. Bu sene gelecek diyordu Oktay Motor. Bi bak istersen.

2.el custom bobber tarzı nasıl olur bu bütçede?

Harley zaten dediklerim modelleri geçer bütçeyi arttırarak iron 883 alabilinirse en iyisi olur. Arttıramıyor ise de gerçekten chopper binmek istiyorum diyor ise twin bir motor alması en mantıklısıdır. Tabi ilk motoru ise eski model bir chopper alıyor ise yaşadığı şehirde ustasını araştırmak lazım.

Geri
Yukarı