300.000 TL otomatik araba önerisi

• Konuyu başlatan NIIC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

NIIC

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller öncelikle benim aklımda 10, a yakın model var BMW olur Volkswagen olur hiç fark etmez 4 kapılı otomatik beygiri yüksek bir araba arıyorum bu ay içinde alacağım önerileriniz nedir?

Hocam o fiyatta temiz otomatik vites biraz zor, çoğunun ağır hasar kaydı mevcut. Ama bana sorun olmaz dersen Ford fiesta, Peugeot 307/308, BMW 5 ve 3 serilerine bakabilirsin.

Hocam o fiyatta temiz otomatik vites biraz zor, çoğunun ağır hasar kaydı mevcut. Ama bana sorun olmaz dersen Ford fiesta, Peugeot 307/308, BMW 5 ve 3 serilerine bakabilirsin.

Hocam zaten fazla temiz olamaz biliyorum 4 kapılı mantıklı gücü yerinde olan bir otomatik araba istiyorum BMW ve alman tercihim öneriniz için teşekkürler.

2003-2007 model arası Toyota Corolla olabilir bizde 2003 modeli vardı geçen sene sattık kendisini Allah'a şükür kullandığımız süre boyunca bakımsız olmasına rağmen yolda bırakmadı.

Hocam bu paraya geniş, temiz istediğinizi karşılayacak araç gelmiyor. Gelse de çoğu sorunlu yürütmesi çok masraflı eski D-E segment araçlar. Bence alabileceğiniz en mantıklı araç bulabilirseniz otomatik şanzımanlı Accent Blue olur. Sorun çıkartmayan bir araçtır performansı da fena değildir ama konfor, güvenlik olarak zayıf araçtır. Bulabilirseniz 163'lük Cruze daha iyi olur. Yalnız yakıtı otomatik vitesle birleşince 9.5-10 litrenin altına zor düşer.

Hocam bu paraya geniş, temiz istediğinizi karşılayacak araç gelmiyor. Gelse de çoğu sorunlu yürütmesi çok masraflı eski D-e segment araçlar. Bence alabileceğiniz en mantıklı araç bulabilirseniz otomatik şanzımanlı accent Blue olur. Sorun çıkartmayan bir araçtır performansı da fena değildir ama konfor, güvenlik olarak zayıf araçtır. Bulabilirseniz 163'lük cruze daha iyi olur. Yalnız yakıtı otomatik vitesle birleşince 9.5-10 litrenin altına zor düşer.

Accent Blue var hocam elimizde cruze mantıklı listeme ekledim teşekkür ediyorum herkese BMW de araştırıyorum temizinden bulursam.

Yeni konular

Geri
Yukarı