300.000 TL'ye kadar araba tavsiyesi

caNoctis

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm, ilk arabamı alacağım ve çok kararsızım. Kolay satabileceğim fazla sanayi ile uğraştırmayacak konforlu bir araba almak istiyorum. Öneriniz ne olur?

Aleykümselam. Sanayi konusunda sizi Japon-Kore grubu üzmez, temiz olan ve direkleri-şaseleri ile oynanmamış bir araba bulun. İstediklerine bakarsak Hyundai Accent bakabilirsin. Mutlaka ekspertiz yaptır.

Mitsubishi carisma düşünüyorum aslında önerir misiniz?

1.6 modeli parasını sonuna kadar hak ediyor. Aynı paraya hiçbir otomobilde bulamayacağınız özellikler mevcut içinde kullanılan malzeme kalitesi muhteşem göğüs ve kapı içlerinde kaliteli deri benzeri bir malzeme kullanılmıştır içerisi ve bagajda oldukça geniş otomatik şanzımanıda kaya gibi vites geçişleri sessiz geri kaydırma yapmaz tek sıkıntısı ses yalıtımı berbat motor sanki yanınızdaymış gibi gidersiniz.

1.6 modeli parasını sonuna kadar hak ediyor. Aynı paraya hiçbir otomobilde bulamayacağınız özellikler mevcut içinde kullanılan malzeme kalitesi muhteşem göğüs ve kapı içlerinde kaliteli deri benzeri bir malzeme kullanılmıştır içerisi ve bagajda oldukça geniş otomatik şanzımanıda kaya gibi vites geçişleri sessiz geri kaydırma yapmaz tek sıkıntısı ses yalıtımı berbat motor sanki yanınızdaymış gibi gidersiniz.
Lancer 1.6 invite'ları nasıl bilirsiniz hocam? 350-360 k arası 2005-2006 modelleri ilgimi çekiyor ama markaya, modele yabancıyım.

Lancer 1.6 Invite'ları nasıl bilirsiniz hocam? 350-360 k arası 2005-2006 modelleri ilgimi çekiyor ama markaya, modele yabancıyım.

Türkiye sanayiside markaya modele yabancı Mitsubishi arabası Türkiye pazarında her zaman sıkıntılıdır parçasıdır ustasıdır vs. yani her usta bilmez Lancer'i ama eğer yapacak ustanız varsa sizi sanayiye sadece yağ bakımı için götürür Japonlar bu arabada bana göre en iyi Mitsubishi'yi yaptı. Nedeni ise 1.6 araba ve yakıt tüketimi aşırı cimri sade geniş bir araç içi motoru gayet tatmin edici aracın artı yönlerini say say bitmez lakin dediğim gibi sizi sanayiye götürmez ama götürürsede aylarca çıkartmayabilir çünkü Türkiye sanayisi Mitsubishi arabalarına nedense imrenerek bakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı