300-350 Bin TL Sedan Araç Önerisi

''JAGUAR XF'' Der Geçerim hocam araçlar 200 beygir değil birinin kilometresi yüksek ve 200 beygir değil.
Param olsa asla kaçırmayacağım fevkalade bir fırsat. Muhteşem...
Hocam onu düşünüyorum zaten elime para geçince direk alıcağım.

Beygirin ne onemi varki 200 beygir olup 2 ton olacağına 160 beygir 1300 kilo olsun
Güçlü motorun hissiyatı farklı oluyor. Atılan arabalar arasında da arkadaşın attığı Jaguar XF dışında düzgün bir araba göremedim. Hem oturaklı ve şık duruyor hem de boyası trafikte görebileceğimiz düz siyah veya düz beyazlardan değil. Kısacası çok yüksek bir cazibesi ve seksiliği var ayriyeten de kaliteli. Konu sahibinin de yaşının büyük olduğunu düşünüyorum, aşırı iyi bir araba olur.

Güçlü motorun hissiyatı farklı oluyor. Atılan arabalar arasında da arkadaşın attığı Jaguar XF dışında düzgün bir araba göremedim. Hem oturaklı ve şık duruyor hem de boyası trafikte görebileceğimiz düz siyah veya düz beyazlardan değil. Kısacası çok yüksek bir cazibesi ve seksiliği var ayriyeten de kaliteli. Konu sahibinin de yaşının büyük olduğunu düşünüyorum, aşırı iyi bir araba olur.
Yok Hocam araç bana alınmıcak babama alınıcak :) Ama benimde sürme imkanım olucak bu arabayı kim sürmek istemez ki.
Kapalı garaj arabası olması ayrı konu hocam ona değinmeyi unuttunuz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı