300-350₺ mouse önerisi

mustafadr12

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir mouse satın almayı düşünüyorum. 7/24 oyun oynayan birisi değilim ama yeri gelince de oyun oynamak istiyorum, bu yüzden sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var. en fazla 350 ₺ bir bütçem var. Başka mouse önerilerinize de açığım. Biraz daha sade bakıyorum Performax fareler çok ışıltılı geldi bana. @GalaxySal450 senin önerilen çok güzel çoğu yere mesaj bırakmışsın o yüzden etiketleme gereği duydum. Fiyat olarak Max bu kadar çıkabilirim. Yardımcı olursan çok memnun olurum hocam.

Lenovo M300S
Asus TUF M3
Logitech G102

M3 mouse çoğu yerde olumlu yorum almış da o kafamı karıştırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xotran gayet iyi, alabilirsin. TUF M3 ve G102'yi ele. M808 Storm modeline de bak.
teşekkür ederim, 2.el hep önerdiğin razer mouselar alınır mı 300 350 civarına? Sarı site üzerinden göruyorum ama emin olamadım ona da bakabilir misin? Bu arada m3 neden alınmaz?

Teşekkürler hocam

teşekkür ederim, 2.el hep önerdiğin razer mouselar alınır mı 300 350 civarına? Sarı site üzerinden göruyorum ama emin olamadım ona da bakabilir misin? Bu arada m3 neden alınmaz?

Teşekkürler hocam
DA V2 ise alinir. M3 neden alinmaz soyleyeyim. IPS ve ivmelenme değerleri yetersiz.

Geri
Yukarı