300-350 TL Brown veya Red Switch Mekanik Klavye

xchest06

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
En çok oynadığım oyunlar PUBG, Rust, CS:GO. Onun dışında her tür oyun oynuyorum. 300-350 TL'ye Cherry MX Brown veya Cherry MX Red Switch mekanik klavye almak istiyorum. Bütçe maksimum 400 TL olabilir. Tuşları silinmeyen, kaliteli mekanik klavye önerilerinizi bekliyorum. Güvenli, bilinen sitelerden olursa güzel olur. Teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik klavye alacaksan o kadar ucuza almamalısın ve bulman da zor ben sana mekanik hisli Cooler Master MasterKeys Lite L RGB LED önereyim hem uzun ömürlüdür hemde şık duruyor rahattır.

Kardeşim klavyenin üreticisi Cherry MX'mi yoksa markasız ve sadece switchlerimi Cherry MX ? Ve uzun kullanımlara dayanıklımıdır yani tuşları silinir mi , yayları gevşer mi ? Vakit ayırdığın için teşekkür ederim. ☺
Klavye üreticisi Cherry. Yani Cherry MX Switchleri üreten firma. Kendi klavyelerinde kendi switchlerini kullanıyorlar. Kullanımı hakkında pek bir bilgim yok, inceleme videosunu izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı