300 - 350 TL civarı akıllı saat önerisi

Screamy

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
300 - 350 bandında akıllı saat önerebilir misiniz?
Ben 5 tane buldum da, Trendyol'dan güvenilir midir acaba? İlk defa alacağım için, pek bir şey bilmiyorum akıllı saatler ile ilgili.

İlk 2 link saatin kendisi değil sadece kordon hocam.

Bu bütçede akıllı saat olmaz dostum. Bileklik falan bakarsın belki gerçi onlar bile 300-350 liradan pahalı.

https://www.hepsiburada.com/case-4u-xiaomi-mi-band-4-mi-band-3-akilli-bileklik-kordonu-siyah-p-HBV00000DKA5R?magaza=Hepsiburada

Bu ikisi bileklik değil kordon. Ötekiler de pek bir şeye benzemiyor ben olsam almazdım.

Bu bütçede akıllı saat olmaz dostum. Bileklik falan bakarsın belki gerçi onlar bile 300-350 liradan pahalı.

Bu ikisi bileklik değil kordon. Ötekiler de pek bir şeye benzemiyor ben olsam almazdım.
Size katılıyorum, fiyatları bilmiyorum ama ikinci el Mi Band serisi bakılır belki. Sıfır olarak Mi Band 4 bulunur ki bence eskimesine rağmen hala taş gibi cihazdır.

300 - 350 bandında akıllı saat önerebilir misiniz?
Ben 5 tane buldum da, Trendyol'dan güvenilir midir acaba? İlk defa alacağım için, pek bir şey bilmiyorum akıllı saatler ile ilgili.

Hocam ilk ikisi kordon öbürleride çok iyi durmuyor onun yerine ikinci el Mi Band 4 bakılabilir zorlanirsa Mi Band 5'e kadar çıkabilirsiniz.

Şimdi bir bakayım dedim, fiyatlar ciddi uçmuş:(

Bu fiyata akıllı saat yok maalesef alabileceğiniz en ucuz şeyler mi band olabilir onun da tek işlevi gelen bildirimlere bakmak şarkıyı bilekliği den değiştirmek bende var ama saat niyetine kullanıyorum

Aliexpress gibi yurtdışı sitelerinde uygun bir akıllı saat var mı peki?
Mi Band çakmaları satılır genelde, zamanında kullanmıştım. Piksel pikseldi ama iş gördü bir süre. Yine de alınmasını pek tavsiye etmem. Şarj kablosu vs bozulursa bulunması çok zor olur, garanti varsa bile Türkiye içi servis olur mu bilinmez. Piyango yani.

Bu fiyata akıllı saat yok maalesef alabileceğiniz en ucuz şeyler mi band olabilir onun da tek işlevi gelen bildirimlere bakmak şarkıyı bilekliği den değiştirmek bende var ama saat niyetine kullanıyorum
Huawei Band 7 kullanıyorum, ekran Mi Band serisine göre geniş olduğu için bi tık akıllı saat havası veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı