300-350 TL mekanik ve RGB klavye önerisi

"Inca Empousa Mekanik anahtarlar " diye bi anahtar belirtilmiş ilan sayfasında. Muhtemel kendi ürettikleri switchler
Zannetmiyorum Inca kendi switchini üretebilecek kadar büyük bir marka değil diye biliyorum.
Şimdi bir videoda buldum Jixian switch kullanıyormuş ilk defa duydum.

Inca klavyeden çok üst düzey bir performans bekleme. Zaten fiyata göre yazdım dediğim gibi sabredip daha üst düzey bir şey alman senin için daha iyi olacaktır dostum. Blue switch almanı önermem çok ses çıkartıyor.

Inca klavyeden çok üst düzey bir performans bekleme. Zaten fiyata göre yazdım dediğim gibi sabredip daha üst düzey bir şey alman senin için daha iyi olacaktır dostum. Blue switch almanı önermem çok ses çıkartıyor.
Zaten red switch istiyor arkadaşım bende aynı kanıdayım kendim de m400 kullanıyorum ama o illa rgb istiyor

Oyuncular nihayet akıllanmaya başladı maviden vazgeçip kırmızıya yöneldiler. :D Bu sefer de kırmızı stokları bitmiş. Ben senin yerinde olsam K68 Red LED alırdım. RGB gelip geçici bir zevk, K95 kullanıyorum ve klavyem tek renk aydınlatma kullanıyorum. K68'de bilek desteği, medya tuşları, Cherry MX ve IP32 gözardı edilmemeli.

Oyuncular nihayet akıllanmaya başladı maviden vazgeçip kırmızıya yöneldiler. :D Bu sefer de kırmızı stokları bitmiş. Ben senin yerinde olsam K68 Red LED alırdım. RGB gelip geçici bir zevk, K95 kullanıyorum ve klavyem tek renk aydınlatma kullanıyorum. K68'de bilek desteği, medya tuşları, Cherry MX ve IP32 gözardı edilmemeli.
Beim zaten rgb takıntım yok kendim de m400 kullanıyorum ama arkadaşım rgb istediği için böyle bi filtreleme yaptım en iyisi onu da rgb den vazgeçirmek 👍

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı