300- 350 TL Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar 3 tane monitör arasında kararsız kaldım. Hangi monitörü önerirsiniz.?

VP228H modeli için sallanıyor deniliyor bazı yorumlarda o yuzden kararsız kaldım.
Asus VP228H 21.5 1ms Hdmi 1920x1080 Gaming Monitör

Asus VX229H İPS monitör ve daha oturaklı gibi görünüyor. 2X HDMİ girişi mevcut. Bu monitörün dezavantajı 5 MS olması.
Asus VX229H 21.5 5ms Hdmi 1920x1080

GW2270H Bu monitörde oturaklı. Ekstra olarak 2X HDMİ girişi mevcut. Bu monitörün'de dezavantajı 5 MS olması.
BenQ GW2270H 21.5" 5ms (Analog+2xHDMI) Full HD VA Monitör Fiyatı
Kardesim BenQ den sasma derim muthis derece guzel tam 10 senedir 2 monitor degistirdim 2 side BenQ biri wski bir modeliydi zmnin en iyi bilgisayarlarindan toplamistim ve yanind aonu onermislerdi hosuma gitmisti ve su anda 1 sene oldu onu birakali BenQ in 600 tl lik bir monitorunu aldim sen bunu da yercih edebilirsin kesinlikle pisman olmassin

5ms tepki süresi var alırken bunu göz önünde bulundurdun mu?
Evet İPS olması büyük avantaj. Nerden bakarsanız bakın görüntü bozulmuyor. 1MS ile 5 MS gözle farkedilebilecek bir fark değil bence. Ancak kalitesiz monitörlerde belki fark yaratabilir. Oyun konusu için MS olayını söyliyorsanız gayet akıcı oyun oynanıyor. 2X HDMİ var PC hariç diğerine de uydu alıcısını bağlayacağım.

Evet İPS olması büyük avantaj. Nerden bakarsanız bakın görüntü bozulmuyor. 1MS ile 5 MS gözle farkedilebilecek bir fark değil bence. Ancak kalitesiz monitörlerde belki fark yaratabilir. Oyun konusu için MS olayını söyliyorsanız gayet akıcı oyun oynanıyor. 2X HDMİ var PC hariç diğerine de uydu alıcısını bağlayacağım.

Ekran kartı olmadan kullanıyorsun sanırım ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı