300-350 TL mouse önerisi

Bütçe
300-350
Elim küçük, dolayısıyla büyük olmayan bir mouse gerekli. Ek olarak Valorant oynuyorum. Valorant'ta bana en iyi deneyimi ve performansı sunacak 300-350 TL bandında mouse önerir misiniz? Tek öncelik Valorant performansının iyi olması.
Xotran öneriyorum. Artarsa Aorus M2. Eagle hocamın dediği gibi.

Daha önce Gaming cafe de kullandım. Aşırı hızlı çevirmeme rağmen tek takılma bile olmadı. Toplasan Max 20 saat kullanmışımdır. El yormadı, takılmadı ben memnun kaldım şahsen.
Bana tek bir teknik özelliğini söyler misin farenin? Bakmadan ama.

Daha önce Gaming cafe de kullandım. Aşırı hızlı çevirmeme rağmen tek takılma bile olmadı. Toplasan Max 20 saat kullanmışımdır. El yormadı, takılmadı ben memnun kaldım şahsen.
Hocam bunu istesenizde anlayamazsınız zaten. Bende kullandım internet kafede.

Xotran öneriyorum. Artarsa Aorus M2. Eagle hocamın dediği gibi.

Bana tek bir teknik özelliğini söyler misin farenin? Bakmadan ama.

Teknik özelliğini bilmem mi gerekiyor. Kullandım ve tek takılma yaşamadım. El yormadı.F/P mouse önereceğim diye iyi fareleri gömmeyin. Valorant için istemiş ayrıca gayet iyi mouse.

Teknik özelliğini bilmem mi gerekiyor. Kullandım ve tek takılma yaşamadım. El yormadı.F/P mouse önereceğim diye iyi fareleri gömmeyin. Valorant için istemiş ayrıca gayet iyi mouse.
Çöp mouse. 3325 kullanan mouse öneriyorsunuz. Anlatamıyorum sizin gibilere fakat halkımız memnun kaldığı şeyi önermeyi çok seviyor. M3 piyasanın en çöp ve balon mouselarından birisi. Devam etmenize gerek yok.

İşin komik kısmı ise markası belli değil dediğiniz 100 TL'lik farenin sensörü M3'ten daha iyi. 🤣

Geri
Yukarı