300-350 TL Oyun ve Müzik Kulaklık Tavsiyesi

Yakın bir zamanda benim de almayı düşündüğüm bir kulaklıktır. Bir göz atın derim.

Tam ben atıcaktım sen atmışsın, şu an da kullandığım bir kulaklık bende 300'e almıştım bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim. W10'un dolby uygulamasını satın aldım hem oyun hem de müzik-film-dizi çok iyi ses veriyor kaçırmayın derim.

Tam ben atıcaktım sen atmışsın, şu an da kullandığım bir kulaklık bende 300'e almıştım bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim. W10'un dolby uygulamasını satın aldım hem oyun hem de müzik-film-dizi çok iyi ses veriyor kaçırmayın derim.

bende HS50 almayı düşünüyorum fakat henüz karar veremedim. Nasıl bir kulaklık rahat mı ? Malzeme kalitesi nasıl ?

Site güvenilir sık sık alışveriş yaparım, her soruma cevap verirler sağ olsunlar. Sitenin kötü yanı her istediğimi bulamıyorum.

Kulaklık hakkında; sesler çok iyi, müzik dinlerken olsun, oyun oynarken olsun dizi ve film izlerken olsun malzeme kalitesi de iyi elinize aldığınız zaman size sağlamlık hissi veriyor, 10 gündür evdeyim neredeyse günümün çoğunu kulaklıkla geçiriyorum kulağım da herhangi bir rahatsızlık vermiyor, ilk aldığım zaman ağır gelmişti ama sonradan alışmaya başladım.

Dolar kurunun şu günlerde artması sonucu bence alınabilecek en iyi F/P ürünü diyebilirim, kaçırmayın derim sağlıcakla kalın.

Yeni konular

Geri
Yukarı