300-350 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bütçe
300-350
Cevaplar için teşekkürler. Kritik bir karar alıp bütçemi 500-550 tl aralığına çıkardım. Aklımda Corsair hs50 almak geldi. Ama bir yandan da logitech g332 var. Başka bir önerisi olan varsa ona da bakabilirim 500-550 tl iyi gibi duruyor bir kulaklık için. Not: Trendyol indirimleri, n11 indirimleri ve İncehesap gaming gecesini bekleyeceğim her halükarda.

Cevaplar için teşekkürler. Kritik bir karar alıp bütçemi 500-550 TL aralığına çıkardım. Aklımda Corsair HS50 almak geldi. Ama bir yandan da Logitech G332 var. Başka bir önerisi olan varsa ona da bakabilirim 500-550 TL iyi gibi duruyor bir kulaklık için. Not: Trendyol indirimleri, N11 indirimleri ve İncehesap Gaming gecesini bekleyeceğim her halükarda.

Sanmıyorum ama SteelSeries Artics 3 şu anda 700 küsure satılıyor eğer indirime girerse haber veririm :)
bir de bu site güvenilirse bunu buldum: STEELSERİES ARCTİS 1 KABLOLU OYUNCU KULAKLIĞI - PS4... - Ucuzbudur

Arctis 1 için birkaç yorum okudum. Eski bir ürün diyenler var. Artctis 3 için bekleyeceğim eğer bir indirime denk gelirsem alabilirim. Çocukluğumdan beri içimde kalan g332 leri de hala beğeniyorum ama onlar da eskidi sanırım :p

Arctis 1 için birkaç yorum okudum. Eski bir ürün diyenler var. Artctis 3 için bekleyeceğim eğer bir indirime denk gelirsem alabilirim. Çocukluğumdan beri içimde kalan g332 leri de hala beğeniyorum ama onlar da eskidi sanırım :p
Bence de yeni nesil almak daha mantıklı olur.

Cevaplar için teşekkürler. Kritik bir karar alıp bütçemi 500-550 tl aralığına çıkardım. Aklımda Corsair hs50 almak geldi. Ama bir yandan da logitech g332 var. Başka bir önerisi olan varsa ona da bakabilirim 500-550 tl iyi gibi duruyor bir kulaklık için. Not: Trendyol indirimleri, n11 indirimleri ve İncehesap gaming gecesini bekleyeceğim her halükarda.
ben de bu fiyatlarda kulaklık bakıyorum. Bütçeyi 500 liraya çıkartma sebebiniz nedir? Duruma göre ben de yükseltirim.

ben de bu fiyatlarda kulaklık bakıyorum. Bütçeyi 500 liraya çıkartma sebebiniz nedir? Duruma göre ben de yükseltirim.
Biraz baktım ve 300 350 tl aralığında cidden çok az kulaklık var. Kalitelerinden de emin olamadım, ayrıca bazılarının dış görünüşlerini de beğenemedim. 300tl nin aşağısı da zaten Rampagelerle dolu. Paramı böyle bir hurdaya harcamak istemedim. Cüzdana da bakınca biraz daha para çıktı ben de almışken güzelinden alayım bari dedim.

Aman hocam ben ben yaptım siz yapmayın Rampage hatasını. Hem de 2 kere, bir şey olmaz dedim 180 TL'ye bir kulaklığını aldım 1 sene önce 1 ay sonra önce sağ tarafı bozuldu sonra da komple gitti. 2.cisinde ise idareten almıştım 4 5 ay kullanmak için 150 TL'ye 1 hafta sonra mikrofonu bozuldu.

Aman hocam ben ben yaptım siz yapmayın Rampage hatasını. Hem de 2 kere, bir şey olmaz dedim 180 TL'ye bir kulaklığını aldım 1 sene önce 1 ay sonra önce sağ tarafı bozuldu sonra da komple gitti. 2.cisinde ise idareten almıştım 4 5 ay kullanmak için 150 TL'ye 1 hafta sonra mikrofonu bozuldu.
Rampage almak hatadır diyen çok insan gördüm sizin gibi :D Şahsen Rampage alsam da en fazla 3 ay kullanabilirim diye düşünüyorum. Değiştire değiştire zaten o da pahalı kulaklık parası yapar. Üstelik kaliteli sesten de mahrum kalmış olurum. Almışken pahalı alıp sonuna kadar kullanmak çok daha mantıklı gibi duruyor. Logitech G432 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Rampage almak hatadır diyen çok insan gördüm sizin gibi :D Şahsen Rampage alsam da en fazla 3 ay kullanabilirim diye düşünüyorum. Değiştire değiştire zaten o da pahalı kulaklık parası yapar. Üstelik kaliteli sesten de mahrum kalmış olurum. Almışken pahalı alıp sonuna kadar kullanmak çok daha mantıklı gibi duruyor. Logitech G432 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güzel kulaklık fakat 700 küsure satılıyor eğer o fiyatlara çıkarsanız: https://www.hepsiburada.com/steelse...bBN52Au6XGJI7Kk5cR9mtSzrRCuhdFwQaArYfEALw_wcB

Yeni konular

Geri
Yukarı