300-350 TL PSU önerisi

BörekliPoça

Centipat
Yer
BörekliPoça İle Fırına Doğru
Arkadaşlar yakın zamanda bir bilgisayar topladım fakat bu bilgisayarın PSU problemi oldu. Bu problemlerden birkaç tanesi; PC yük altına girdiğinde kapanması veya resetlenmesi oluyor. Bunun için yeni bir PSU alacağım.500 W'ın yeterli olacağını düşünüyorum. Başlıktada gördüğünüz gibi en fazla 350 TL olacak şekilde bir PSU önerebilir misiniz?
Sistem özelliklerim.

Ekran kartı: MSI Armor RX570 OC 4 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600.
Anakart: Gigabyte A320M S2H.
RAM: Kingston (2x8)GB HyperX Fury 3000MHz.
SSD: Patriot 240GB SSD.
PSU: Powerboost 500W.

Tavsiyelerin için teşekkür ederim.Eğerki bir kaç aya bundan daha iyisi çıkmaz ise (bu fiyat bandında) kararım büyük ihtimal bu olacaktır.Tekrardan teşekkür ederim.İyi forumlar..
Ben de biraz araştırma yapayım, ezbere konuşuyor olabilirim. Eğer daha iyisini bulur ve araştırırsam seni etiketlerim. Bu güç kaynağından iyi ürünler yurtdışında var ancak ülkede daha bulamadım :)

Ben de biraz araştırma yapayım, ezbere konuşuyor olabilirim. Eğer daha iyisini bulur ve araştırırsam seni etiketlerim. Bu güç kaynağından iyi ürünler yurtdışında var ancak ülkede daha bulamadım :)
Valla ne diyeyim çok mutlu olurum.Bende arık PSU konularının altına etiketlerim 'Bu arkadaşa danışın' diye :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı