300-350 TL'ye ne alınır?

Ben bu linkten aldım satıcı ode bilişimdi ama haberiniz olsun satıcıdan satıcıya ürünün performansı değişiyor mesela yorumları okursanız bazı satıcılar artık ürünü ne halde getiriyorsa ülkeye 2-3 gün sonra bozuluyor o yüzden yorumu iyi olan satıcılara dikkat edin ben 2 defa ode bilişimden alışveriş yaptım 2 side gayet memnun etti aklınızda bulunsun iyi geceler Allah rahatlık versin.
Size de iyi geceler. Trendyol üzerinden Trendyolun kendisinden alacağım satıcı olarak bir problem olacağını düşünmüyorum. Bir de ürünün dokunmatik ayarlarını değiştirebiliyor musunuz uygulama üzerinden? Mesela sonraki parçaya geçmek için sağ kulaklığa basılı tutmamız gerekiyor bunu çift tıklama olarak değiştirebiliyor muyum? Default ayarları saçma olmuş çünkü.

Bütçeyi arttırsan bunu alabilirsin sende var mı bilmiyorum.

1660516773086.png

Ürün çok güzel. Biraz inceleme videolarına baktım. Benim için eksi olacak 2 özelliği var. 1 ürün mat değil parlak yapıda bu yüzden çizilmelere vesaire çok müsait. 2 bazı dokunmatik özellikleri (ileri sarma geri sarma) değiştiremiyorsunuz. Onun dışında uzaktan eksi özellikler bunlar.

Ürün çok güzel. Biraz inceleme videolarına baktım. Benim için eksi olacak 2 özelliği var. 1 ürün mat değil parlak yapıda bu yüzden çizilmelere vesaire çok müsait. 2 bazı dokunmatik özellikleri (ileri sarma geri sarma) değiştiremiyorsunuz. Onun dışında uzaktan eksi özellikler bunlar.

QCY uygulamasından dokunmatik tepkilerini değiştirebiliyorsunuz

Evet ama dediğim 2 özellik değişmiyormuş sabitmiş. Birazdan siparişi vereceğim.

Hocam kulaklığı az önce teslim aldım. Mükemmel. Sadece tek sorunu videoyu kapattıktan sonraki 2-3 saniye tısss sesi geliyor. Onun dışında şu anlık bir problemini görmedim. Uygulamada görmüyordu kulaklığı Bluetooth bağlantısını kesip önce uygulamaya bağladım sonra Bluetootha bağladım oldu.

Hocam kulaklığı az önce teslim aldım. Mükemmel. Sadece tek sorunu videoyu kapattıktan sonraki 2-3 saniye tısss sesi geliyor. Onun dışında şu anlık bir problemini görmedim. Uygulamada görmüyordu kulaklığı Bluetooth bağlantısını kesip önce uygulamaya bağladım sonra Bluetootha bağladım oldu.
Tavsiye için tekrardan çok teşekkürler.

Hocam benimki mi sorunlu anlamadım bu tıslamayı durduk yere WhatsAppta yazışırken de yapıyor?

Son düzenleme:

Hocam kulaklığı az önce teslim aldım. Mükemmel. Sadece tek sorunu videoyu kapattıktan sonraki 2-3 saniye tısss sesi geliyor. Onun dışında şu anlık bir problemini görmedim. Uygulamada görmüyordu kulaklığı Bluetooth bağlantısını kesip önce uygulamaya bağladım sonra bluetootha bağladım oldu.

Hocam benimki mi sorunlu anlamadım bu tıslamayı durduk yere WhatsApp'ta yazışırken de yapıyor?

Tıslama bazen bende de oluyor ama ses Full'deyken oluyor zaetn Full seside kulağa zarar veriyor diye yarıda kullanıyorum çok mu rahatsız ediyor?

Tıslama bazen bende de oluyor ama ses Full'deyken oluyor zaetn Full seside kulağa zarar veriyor diye yarıda kullanıyorum çok mu rahatsız ediyor?
Yani çok da sorun değil ama durduk yere yapması sinir ediyor insanı. Sorun değil ama çok. Sesi de %30 da falan kullanıyoruö maksimum.

Eski kablolu kulaklığımda %80-90 da kullanmam gerekiyordu. Bunun 20-30 seviyesiyle aynı eskinin ses seviyesi.

Yani çok da sorun değil ama durduk yere yapması sinir ediyor insanı. Sorun değil ama çok. Sesi de %30 da falan kullanıyoruö maksimum.

Eski kablolu kulaklığımda %80-90 da kullanmam gerekiyordu. Bunun 20-30 seviyesiyle aynı eskinin ses seviyesi.

Bende çok nadiren tıs sesi geliyor oda Instagram'da falan.

Bir şey izlerkende aynı ses geliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı