300-400 TL arası B450M H anakart için 600W PSU önerisi

Bence bu fiyata en iyi SHP650 var ama oda Corsair vs2012 ile neredeyse aynı yani eski tip bir PSU. Biraz daha koyun daha kaliteli bir şey alın.

Cooler Master Elite V3 MPW-6001-ACABN1 Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Cooler Master Elite V3 MPW-6001-acabn1 Power Supply arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

Hocam Elite v3'ü önermiyorum çok iyi bir PSU değil. %75 verimliliği var.

Kendim kullanıyorum, çok memnunum. RTX 2080'e kadar besleyebileceğini iddia ediyor.

RTX 2060 sisteminize 300-400TL'lik PSU almayın çünkü bu bütçede SHP 650W veya Elite V3 gibi PSU'lar var. Önermiyorum çünkü İkisidee eski tip yapı kullanıyor ve verimlilikleri yetersiz. Bütçenizi arttırıp Zalman Gigamax 550 veya 650W alın. İkisi de sisteminize yeterli olur.

RTX 2060 sisteminize 300-400TL'lik PSU almayın çünkü bu bütçede SHP 650W veya Elite V3 gibi PSU'lar var. Önermiyorum çünkü İkisidee eski tip yapı kullanıyor ve verimlilikleri yetersiz. Bütçenizi arttırıp Zalman Gigamax 550 veya 650W alın. İkisi de sisteminize yeterli olur.
Bildirim gelmemiş geç gördüm.
Acaba tam model linki atabilir misiniz önerdiğiniz markalardan?

Geri
Yukarı