300-400 TL Arası Mekanik Klavye Önerisi

Hangi Mekanik Klavye

• Razer Blackwidow Ultimate 2014

Oy: 3 23,1%
  • Razer Blackwidow Tournament Edition (Stealth olmayan)

Oy: 1 7,7%
  • Logitech G410 Atlas Spectrum

Oy: 5 38,5%
  • Logitech G610 Orion

Oy: 4 30,8%

• Oy verenlerin toplamı
    13

theburaksonmez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim şuan da bir mekanik klavyeye ihtiyacım var ve bütçem 300-400 TL arası değişiyor. Aklımda 4 tane tercih var.

Razer Blackwidow Ultimate 2014
Razer Blackwidow Tournament Edition (Stealth olmayan)
Logitech G410 Atlas Spectrum
Logitech G610 Orion

Tercihlerim bunlar fakat ufak, rahat taşınabilir, oynatılabilir ve gece kuşu olduğumdan, ışıklardan etkilendiğim için ışıklı bir klavye tercihimdir. Ama Razer Blackwidow Tournament Edition istiyorum fakat stealth olmayan modelini amazondan almam lazım amazondan alırsam onun yerine Razer Blackwidow Ultimate 2014 tercihim olur fakat oda 60 lira vergi aldığı için 360 370 lira civarı oluyor. 360-370 TL vereceğime 60 TL ekler Türkiye mağazalarından 2016 alırım. Tercihim Türkiye mağazalarından almak çünkü Türkiye garantisi olsun dert çekmeyeyim istiyorum. Amazondan da geç geliyor sabırsız bir kişiliğe sahibim maalesef. Eğer 300-400 TL arası bir mekanik klavye biliyorsanız tercih eder misiniz ? Amazondan da olabilir sıkıntı değil ama bu tercihlerim arasından hangisini önerirsiniz.

Razer modellerinin diğer markalara nazaran sesli olduğunu belirteyim. Hissiyat ve kullanış olarak Razer şahsi tercihim ama ses konusunda rahatsız olabileceğini düşünüyorsan en sessiz çalışan klavyeler Steelseries modelleridir. Az ses bakımından sırasıyla üç markayı karşılaştıracak olursak, Steelseries > Logitech > Razer. Sesten yana sıkıntın yoksa Razer Blackwidow Ultimate 2016 alman doğru tercih olacaktır.

bir tane daha buldum diyorum ki Motospeed'e baktım ck104 modeli çok güzel ve istediğim gibi blue switch ve ışıklı ama alınmaya değer mi bilemiyorum bir akıl almak isterim sizlerden.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı