300-400 TL Ekipman Tavsiyesi

OnurOzdag

Kilopat
Daha fazla  
Mehabalar. Dün laptopu satın aldım. Şimdi bana mouse, mousepad, ve gaming kulaklık lazım. 300 TL olursa iyi olur hepsinin toplamı ama değerse 400 TL de verebilirim. Bu arada 50-100 TL civarı laptop çantası da tavsiye debilirsiniz bu bütçeden farklı olarak. (CS:GO, BF4, Far Cry 4 ve GTA 5, Sleeping Dogs ,Saints Row gibi oyunlar oynayacağım)

Mouse: Logitech G300s Optical Gaming mouse
Mousepad: Razer goliathus mini boy
Gaming Headset,: Logitech G230 Gaming Headset
Mouse ve mousepad o fiyata en iyileri. Kulaklık da tam oyun için.

Benim önerim, alacağın fare hangi markaysa mousepad da aynı marka olsun. Örneğin steelseries Sensei mouse alıyorsan steelseries QcK- mousepad almalısın.

Kara Yay'ın önerisi güzel. Sadece G300s yerine Razer Abyssus alabilirsin.

Mouse pad olarak Razor öneririm. Modeli çok önemli değil ciddi anlamda kalite hissi alıyorsunuz.
Kulaklık olarak çok bir seçenek kalmıyor bütçeye göre en iyisi Logitech G230
Mouse açısından çok alternatifin olabilir. Açıkçası tavsiyem yok kullanmadığım için bir şey diyemem. Ben G402 kullanıyorum, bütçen yeterse ve sağ elini kullanıyorsan öneririm. El altında hissiyatı çok hoşuma gidiyorç

Kinzu V3 güzel midir ? G300s olabilir ama küçük el için diyorlar yarın mağazada denemem lazım. Başka bir konuda G230 tavsiye etmiyorlardı ondan sordum Thermaltake veya Creative sorusunu.

Hocam bütçem Creative Sb Tactic' e yetmiyor 3D Alpha önerir misiniz?

Sizce Steelseries qck heat orange+G402+Creative Sound Blaster Tacti 3D iyi midir?(Yarın alınacak lütfen bugün yardım edin.)

Hocam bütçem Creative Sb Tactic' e yetmiyor 3D Alpha önerir misiniz?

Sizce Steelseries qck heat orange+G402+Creative Sound Blaster Tacti 3D iyi midir?(Yarın alınacak lütfen bugün yardım edin.)
Hocam yazdığımı okumadınız galiba. Mouse ile mousepad markaları aynı olsun daha iyi performans istiyorsanız :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı