300-400 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

FurkanPLTT

Hectopat
Yer
Edirne/Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, sistemin özellikleri aşağıda mevcut. Bu sisteme uygun
şöyle 300-400 TL arası bir ekran kartı oyun oynamak için istiyorum, fazla param olsa PC toplayacaktım fakat maalesef, üniversite öğrencisiyiz işte yaz tatiline gireceğiz, girince direk almayı planlıyorum. Umarım güzel bir ekran kartı alabilirim.

En azından rahat rahat 1-2 sene oyun oynayabileyim yeterli. Teşekkürler şimdiden, hayırlı ramazanlar. Umarım konuyu düzgün açmışımdır.

anakarat.pngcpu.pngHEPSİ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sistemin özellikleri aşağıda mevcut. Bu sisteme uygun
şöyle 300-400 TL arası bir ekran kartı oyun oynamak için istiyorum, fazla param olsa PC toplayacaktım fakat maalesef, üniversite öğrencisiyiz işte yaz tatiline gireceğiz, girince direk almayı planlıyorum. Umarım güzel bir ekran kartı alabilirim.

En azından rahat rahat 1-2 sene oyun oynayabileyim yeterli. Teşekkürler şimdiden, hayırlı ramazanlar. Umarım konuyu düzgün açmışımdır.

Eki Görüntüle 396523Eki Görüntüle 396524Eki Görüntüle 396525
Rx 460 oem

Teşekkür ederim,fakat hiç bir yerde bulamadım önerdiğiniz ekran kartını onun yerine RX 550 çıkıyor karşıma hep,bu arada fiyat 400-450 arası olabilir problem görmüyorum.

Ayrıca Monitörüm VGA girişli,bir aparat sayesinde DVI-D ve DVI-I olabiliyormuş o da sorun değil.Var ise başka önerisi olan bekliyorum şuan sahur vaktine kadar buradayım şimdiden teşekkür ederim.GTA V 60 FPS ve üstünü görebilirsem mutlu olurum Sistem özelliklerim yukarıda mevcut.
Karşıma en çok çıkan ürün : Amd Radeon 2gb Rx550 Gddr5 128bit Pcı Express 3.0 X16 910486-002 - n11.com

Acaba benim sistemim bunu destekliyor mu ? bir bilgim yok ya da farklı önerisi olan var mı acaba ?

Son düzenleme:
Hangi oyunlari oynamayi planliyorsunuz?

Aklımda olan oyunlar GTA V , Watch Dogs 1-2 , Far Cry Primal,Rust ve buna yakın oyunlar yüksek ayarlar da değil , normal ayarlarda diyebilirim.Bu arada izin varsa bana site olarak önerebilir misiniz, link atarak şimdiden çok teşekkürler.

Şöyle diyebilirim biraz daha zorlayayım 470 TL'ye çıkayım,ama beni bir kaç sene idare etsin,oyunlarda 60 FPS vursun bari normal ayarlarda.

Son düzenleme:
Dedigin oyunlarda 60 FPS'i goremezsin o kartla. Kasadabilir hatta. GTX 950-760 alabilsen iyi olur ama islemcin dusuk. i7 860 bulursab ucuza iyi olur.

@Elyr
Merhaba linkteki ekran kartları benim sistemim ile uyumlu mu diye soracaktım. RX460 bulmayı başardım sahibinden.

2GB RX460 :
Rx460 YUKSEK FPS ISTEYENLERE- FİYAT DÜŞTÜ SON FİYAT 400 - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 694300194

4GB RX460 :
Msi Radeon RX460 4 GB GDDR5 - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 681221092

Hangisini önerirsiniz sistemime.
Yukarıda yazdığım ekran kartları sistemime uygun mu ? bilen var mı acaba,10-15 gün sonra alacağım sanırım,Teşekkürler.

Son düzenleme:
GTX 670 iyi olabilir. GeTli ve 399 ₺.
Eger butceni zorlamak istemiyorsan HD 7850 alabilirsin gayet iyibir karttir. 275 ₺ ve GeTli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı