300-400 TL kasa önerisi

Xeverness

Hectopat
300-400 Tl fiyat aralığında kasa arıyorum. Normalde N11 üzerinde satılan ucuz kasalardan alacaktım fakat burada iyi olmadığı bir çok farklı konuda belirtilmiş.Ben bir kaç tane kasa buldum. Sizden ricam bunların arasında hava akışı ve rahat kullanımı göz önünde bulundurarak bir öneri yapmanız yada daha iyi bir öneriniz varsa yazmanız. R5 3600 gibi kolay soğumayan bir işlemcim var şuan stok fanlı. Kule tipi bir fana veya 120 mm sıvı soğutmaya geçiş yapacağım. Kasanın sıvı soğutma desteği olması benim için önemli bir kriter. Sıvı soğutma belki 240 bile olabilir.Elimde yeni kasaya takmak için server ve güç kaynağından çıkma 2 adet 120 mm fan da var.

Sharkon ayrıca hoşuma gitti fakat ön tarafının bir kısmının kapalı olması hava akımı ve sıcaklığı nasıl etkiler kaç derece etkiler yazabilirseniz sevinirim.

300-400 Tl fiyat aralığında kasa arıyorum. Normalde N11 üzerinde satılan ucuz kasalardan alacaktım fakat burada iyi olmadığı bir çok farklı konuda belirtilmiş.Ben bir kaç tane kasa buldum. Sizden ricam bunların arasında hava akışı ve rahat kullanımı göz önünde bulundurarak bir öneri yapmanız yada daha iyi bir öneriniz varsa yazmanız. R5 3600 gibi kolay soğumayan bir işlemcim var şuan stok fanlı. Kule tipi bir fana veya 120 mm sıvı soğutmaya geçiş yapacağım. Kasanın sıvı soğutma desteği olması benim için önemli bir kriter. Sıvı soğutma belki 240 bile olabilir.Elimde yeni kasaya takmak için server ve güç kaynağından çıkma 2 adet 120 mm fan da var. Şimdiden teşekkürler.

Zalman t7 alıp fan takabilirsin.

Geri
Yukarı