300-400 TL kulaklık önerisi

TRsraD

Hectopat
FPS oyunları oynayan biri olarak mikrofon kalitesi ve ses kasma bakımından yeterli performansı verebilecek bir kulaklık arıyorum. Önerebileceğiniz kulaklık var mıdır?

FPS oyunları oynayan biri olarak mikrofon kalitesi ve ses kasma bakımından yeterli performansı verebilecek bir kulaklık arıyorum. Önerebileceğiniz kulaklık var mıdır?
Gamepower Jin. Almadım henüz ama almayı düşünüyorum , En rahat kulaklık diyebilirim 400tl. Gamepowera en azından kulaklık konusunda güvenebiliriz sanırım . Yorumları falan araştırdım bitek dip ses (ses kapalıyken cızırtı gibi) problemi varmış onun dışında sorun yok galiba Yani fiyatıda ortalama bişey bence o rahatlığa alınır .Sende almayı düşünüyoraan bak bi bence

Gamepower Jin. Almadım henüz ama almayı düşünüyorum, en rahat kulaklık diyebilirim 400TL. Gamepowera en azından kulaklık konusunda güvenebiliriz sanırım. Yorumları falan araştırdım bir tek dip ses (ses kapalıyken cızırtı gibi) problemi varmış onun dışında sorun yok galiba yani fiyatı da ortalama bir şey bence o rahatlığa alınır. Sende almayı düşünüyoraan bak bir bence.

Kanka dip sesi var ama neredeyse az var ben şu an kullanıyorum ses kasmada falan iyi eğer dip ses geliyorsa ses ayarlardan kısarsa dip ses sorunu ortadan kalkar.

Kulaklık hediye ediyorsanız uzak dururum diyorum, yani fiyatlar pahalı Gamepower ucuz yapacak bir şey yok.

Sence 300 lira verip 6 ay sonra bozulmasını mı istersin yoksa 500 lira verip 2 yıl sonra bozulmasını mı istersin? Önceden Gamepower kulaklık kullandım 6 ayda bozuldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı