300-400 TL mikrofonlu kulaklık önerisi

Bütçe
300 TL Zorlarsa 400 TL
Trust ürünleri genelde f/p oluyor, bi inceleyin derim bu modelleri:

Dediğiniz fiyattan biraz daha tuzlu ama parasını hak eden bir şey bu James Donkey 720 Güncel Olarak da kullanıyorum gayet iyi bir kulaklık.

Trust ürünleri genelde f/p oluyor, bi inceleyin derim bu modelleri:

Hocam benim bildiğim Trust kalitesiz marka diye biliyorum yanlış anlaşılmasın bilgim yok. Ben de bu ürünü alıcaktım:

Dediğiniz fiyattan biraz daha tuzlu ama parasını hak eden bir şey bu James Donkey 720 Güncel Olarak da kullanıyorum gayet iyi bir kulaklık.
James Donkey, Rampage gibi markalar önermeyin almayın su verirse bile içmeyin artık. Uzun süreli kullanımda başınızı ağrıtır.
Hocam sizin öneriniz ne peki.

Attım hocam ben yukarıda.

Hocam benim bildiğim Trust kalitesiz marka diye biliyorum yanlış anlaşılmasın bilgim yok. Ben de bu ürünü alıcaktım:
Klavye, mikrofon ve bluetooth kulaklığını her gün kullanıyorum uzun süredir. Bir de yedek fare almıştım, hepsi de fiyatına göre güzel bence.

Klavye, mikrofon ve bluetooth kulaklığını her gün kullanıyorum uzun süredir. Bir de yedek fare almıştım, hepsi de fiyatına göre güzel bence.

Biraz araştırayım. Benim bildiğim de kalitesiz ürünlerdi. Hatta o yüzden o attığım hoparlör setini almayıp Logitech Z150 almıştım.

Geri
Yukarı