300-400 TL oyun kulaklığı önerisi

Kulaklığı laptop ile kullanacağım genelde sabit olmaz. Kablo kalitesi nasıl kırılma bükülme ne durumda olur
Parmağım ile bastırınca kablosu çok sert, bükme konusunda kolay bükülüyor örgü kablo değil, normal düşük bütçeli dandik kablolardan. Çok ufak dolanabiliyor ara sıra kablosu. Bende laptop ile kullanıyorum bu arada.

Parmağım ile bastırınca kablosu çok sert, bükme konusunda kolay bükülüyor örgü kablo değil, normal düşük bütçeli dandik kablolardan. Çok ufak dolanabiliyor ara sıra kablosu. Bende laptop ile kullanıyorum bu arada.
Yüksek seste sorun oluyor mu bir arkadaş öyle yazmıştı. Bir de fps oyunları için nasıldır?

Yüksek seste sorun oluyor mu bir arkadaş öyle yazmıştı. Bir de fps oyunları için nasıldır?
"Ekolayzer" ayarında bir/birkaç ayarı fazla arttırırsanız gelen sese göre cızırtı yapabiliyor. Mesela x müziği dinlerken kulaklığın programı üzerinden Ekolayzer sekmesinden A ayarını arttırırsam X müziği daha güzel oluyor. Y müziği ise daha kötü oluyor. Ekolayzer olmadan cızırtıya rastlamadım ben. CS:GO Valorant gibi oyunlarda denemedim ama Youtube'dan 8D müzik açtığım zaman sesin nerden geldiğini çok kolay anlayabiliyorum. Mikrofonu da çok kaliteli, arkadaşlarım sesimin çok net çıktığını söylüyor.
Ben sürücüsünü indiremedim bir türlü. Linkini atabilir misiniz? Kulaklık takılı olmasına rağmen ER40'ı bağlayın diyor.
Hocam indirince bana da öyle hata vermişti bilgisayarı yeniden başlattım düzeldi.

Sürücü linki: https://www.sharkoon.com/Download/Gaming/HeadSter/RUSH_ER40/sw_RUSH_ER40_1.00.18.11.21.zip

Geri
Yukarı