300-400 TL Q9550 uyumlu anakart önerisi

kralika69

Femtopat
Daha fazla  
Q9550 işlemciye uyumlu anakart? 300-400 TL bulabilirsem direkt alacağım. (Güncelliyorum ddr2 anakart olabilir)

Son düzenleme:
Düzeltiyorum, DDR3 desteği olan anakartlar da var. Google'a P41 DDR3 yazarsanız bulabilirsiniz.
Ayrıca bu sistem artık çok eskidi. Bütçeniz varsa yeni sisteme geçin yada minimum bütçeyle ufak yükseltmeler yapın. DDR3 kullanmak için anakart falan degiştirmeyin yani.

Şöyle söyleyeyim q9550 işlemci aldım. Ama uyumlu olmadığını öğrendim :( Ona uyumlu ddr3 anakart alıp rami 8gb yapmak istiyorum.

Hocam gittigidiyor tarzı sitelerde var. DDR3 LGA 775 anakart yazarsanız çıkar. Ucuz düzgün bir tane beğenirseniz, marka modelini google'a yazıp, anakart destek sayfasına girip, yeni aldığınız işlemciyi destekleyip desteklemediğini görebilirsiniz. Mevcut anakartınız ne?

Hocam gittigidiyor tarzı sitelerde var. DDR3 LGA 775 anakart yazarsanız çıkar. Ucuz düzgün bir tane beğenirseniz, marka modelini google'a yazıp, anakart destek sayfasına girip, yeni aldığınız işlemciyi destekleyip desteklemediğini görebilirsiniz. Mevcut anakartınız ne?
Gigabyte 945 gcm s2l, max 8gb ram ve q9550 desteklemiyor
p35 anakart almayı düşünüyorum var mı yorumu olan?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı