300-400 TL sessiz klavye önerisi

Bütçe
400

matemi012

Hectopat
Daha fazla  
Oda arkadaşlarımı rahatsız etmeyecek, daktilo gibi ses çıkarmayan bir klavye arıyorum. Mekanik olabilir ama olması şart değil. RGB ve ayarlanabilir olursa güzel olur ama bu da şart değil. Son olarak, fiyatı ne kadar düşük olursa benim için o kadar iyi olur. Kendim araştırmaya çalıştım ama işin içinden çıkamadım. Bu kriterlere göre önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Asus Tuf Gaming K5 Mech-Brane Rgb Oyuncu Klavyesi 324 TL mech-brane Mekanik kadar sesli değil. Membran ve mekanik karışımı. Sağlam kaliteli.

315 TL yine beğenilen bir ürün.

288 TL biraz daha uygun yine kaliteli.

360 TL Kaliteli ve diğerleri gibi yarı mekanik/Mech-brane/Mekanikhisli değil direkt membran. O yüzden diğerlerine nazaradan daha sessiz olacaktır.

Son düzenleme:
Asus Tuf Gaming K5 Mech-Brane Rgb Oyuncu Klavyesi 324 TL mech-brane Mekanik kadar sesli değil. Membran ve mekanik karışımı. Sağlam kaliteli.

315 TL yine beğenilen bir ürün.

288 TL biraz daha uygun yine kaliteli.

360 TL Kaliteli ve diğerleri gibi yarı mekanik/Mech-brane/Mekanikhisli değil direkt membran. O yüzden diğerlerine nazaradan daha sessiz olacaktır.
Razer Cynosa V2 o kadar sessiz geldi ki gün ışığında uykumu getirdi. Sanırım onu alacağım. Teşekkürler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı