300-400TL kulaklık önerisi

Bütçe
300-400

Altuğ karatekin

Hectopat
5 yıllık Razer Electra V2 kulaklığımla bu sabah vedalaştım. O yüzden yeni bir kulaklık arıyorum. Mikrofonu olmasına gerek yok kendi ayrı mikrofonum var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam ben James Donkey 710 kullanıyordum ben de dün vedalaştım malezemesi kalitesizdi ama kulaklık kafiydi. Ama dün HyperX Cloud 2 aldım ve kulaklığı kulananınca James Donkey'in kulaklık olmadığını anladım.
5 yıllık Razer Electra V2 kulaklığımla bu sabah vedalaştım. O yüzden yeni bir kulaklık arıyorum. Mikrofonu olmasına gerek yok kendi ayrı mikrofonum var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ama o para bandına alabileceğin en iyi kulaklık James Donkey 3.5 4 senedir kullanıyorum sadece kulaklığın yanındaki ses ayarlama tuşu bozuldu pek orayı oynamazsan sıkıntı çıkmaz iyi kulaklık.

Gamepower Tinker V2 bir incele derim

Kankam ben James Donkey 710 kullanıyordum ben de dün vedalaştım malezemesi kalitesizdi ama kulaklık kafiydi. Ama dün HyperX Cloud 2 aldım ve kulaklığı kulananınca James Donkey'in kulaklık olmadığını anladım.

Ama o para bandına alabileceğin en iyi kulaklık James Donkey 3.5 4 senedir kullanıyorum sadece kulaklığın yanındaki ses ayarlama tuşu bozuldu pek orayı oynamazsan sıkıntı çıkmaz iyi kulaklık.
En iyi kulaklık demek göreceli bir kavram tabi sizin görüşünüz :)

Nerden nereye geçmişsin sende tabi onun yanında sönük kalıcak xD, 3 tane buldum şu anda aklıma yatan. Biraz indirim kovalayacağım gibi.
Cooler Master CH321 USB Ses Kartli Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulakligi| ITOPYA.COM AOC GH300 RGB 7.1 Surround Siyah Kablolu Oyuncu Kulakligi | ITOPYA
ASUS TUF GAMING H3 Kirmizi 7.1 Surround Oyuncu Kulaklik| ITOPYA.COM

Yeni konular

Geri
Yukarı