300-450 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Tribalsatak

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu hafta içinde kaliteli bir kulaklık almak istiyorum. Benim için en önemli nokta oyunlar için Surround 7.1 ses kalitesi. Diğer kıstaslarım ise müziklerdeki ses kalitesi(bass vb.) ve tabii ki rahatlık. Şu an aklımdaki ürünler HyperX Cloud 2, SteelSeries Arctis 5, Corsair Void RGB.

HyperX Cloud 2 ses kartlı olduğu için ona biraz daha yakınım(diğerleri ses kartlı mı bilmiyorum). Çünkü MSI B350m Gaming Pro anakart kullanıyorum. Anladığım kadarıyla bu anakartın ses bileşenleri çok iyi değil. Belirttiğim ürünler dışında da önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2 arkadaşımda var çok ergonomik. Ses kaliteside güzel kullandığım en rahat kulaklıktı.
Sanırsam Corsaid Void'de de ses kartı varmış. O yüzden ikisi arasında kaldım. Hem diğerlerine göre daha hesaplılar. Cooler Master MasterPulse Pro da aklıma yattı aslında. Fakat mikrofonu dışarıdan çok ses alıyormuş galiba. Bir türlü sonuca varamıyorum. :D

Void RGB hoparlörleri ve 7.1 bakımından C2'den daha başarılıdır. Bende de var ancak kablosuza geçeceğim için satıyorum. Güzel bir cihaz. Mikrofonu da gayet iyi. Ufak bir kaydım da var. Alınabilir. Ben tercih edecek olsam Arctis 5 alırdım ancak arada epey fiyat farkı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Void RGB hoparlörleri ve 7.1 bakımından C2'den daha başarılıdır. Bende de var ancak kablosuza geçeceğim için satıyorum. Güzel bir cihaz. Mikrofonu da gayet iyi. Ufak bir kaydım da var. Alınabilir. Ben tercih edecek olsam Arctis 5 alırdım ancak arada epey fiyat farkı var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Youtube kanalınız varmış. Hemen takip ediyorum. :) Aynen mikrofonu iyiymiş. Peki hocam video isminde "Carbon" nedir? Farklı bir versiyonu filan mı?

Carbon rengini ifade ediyor. White modeli de var ancak benim en çok hoşuma giden bu olduğundan bunu aldım. Stereo ve 7.1 adaptörlü olanların kafa üstüne gelen yerinde CORSAIR yazmıyor onlar eski revizyon diyebiliriz. Zaten pedleri de farklı. Kablolu olarak Void'ler arasında en uygun model diyebiliriz. Ben de kablosuz kulaklık alacağım için satıyorum zaten: Satılık - Corsair Void RGB 7.1 USB Carbon

Carbon rengini ifade ediyor. White modeli de var ancak benim en çok hoşuma giden bu olduğundan bunu aldım. Stereo ve 7.1 adaptörlü olanların kafa üstüne gelen yerinde CORSAIR yazmıyor onlar eski revizyon diyebiliriz. Zaten pedleri de farklı. Kablolu olarak Void'ler arasında en uygun model diyebiliriz. Ben de kablosuz kulaklık alacağım için satıyorum zaten: Satılık - Corsair Void RGB 7.1 USB Carbon
Anladım hocam teşekkürler. Ben sıfır alma taraftarıyım. Siz de umarım en yakın zamanda satarsınız. :) Corsair Void ile CM MasterPluse Pro arasında biraz daha araştırma yapacağım. Sonra kararımı vericem, yani umarım. :)

Şurayı bir güncelleyeyim. Surround 7.1 ses için alacağım kulaklığın ses kartlı olup olmamasının önemi nedir peki? Bu arada B350m Gaming Pro anakarta sahibim. Bu anakarttaki ses kartı bileşenlerini kullanıyorum. Yani ekstra bir ses kartım yok.

Sanırsam Corsaid Void'de de ses kartı varmış. O yüzden ikisi arasında kaldım. Hem diğerlerine göre daha hesaplılar. Cooler Master MasterPulse Pro da aklıma yattı aslında. Fakat mikrofonu dışarıdan çok ses alıyormuş galiba. Bir türlü sonuca varamıyorum. :D
Merhaba, mikrofon kaydı için bu videoyu izleyebilirisiniz,

Merhaba, mikrofon kaydı için bu videoyu izleyebilirisiniz,
Yalnız videodaki ürün MasterPulse. Ben ise MasterPulse Pro için demiştim. 7.1 Surround olması lazım alacağım kulaklıkta.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı