300-450 TL klavye önerisi

ruzgaar

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Babam doğum günü hediyesi için klavye seçmemi istedi, ben de 300-450 arası oluyor iyileri dedim, o yüzden o fiyatta güzel bir oyun klavyesi bulur musunuz? Blue Switch gibi sesli klavyeler olmasın. Büyüklüğü laptopum 15,6 inch onun klavyesi kadar olsun. Bir de red Switch olursa güzel olur. (fiyat aşamam.)

Selamlar. Babam doğum günü hediyesi için klavye seçmemi istedi, ben de 300-450 arası oluyor iyileri dedim, o yüzden o fiyatta güzel bir oyun klavyesi bulur musunuz? Red Switch gibi sesli klavyeler olmasın. Büyüklüğü laptopum 15,6 inch onun klavyesi kadar olsun. Bir de red switch olursa güzel olur. (Fiyat aşamam.)
Red switch gibi sesli klavye olmasın, red switch olsun, ne ?

sesli olmasını istemiyorum.
Virgül koymayı unutmuş. Red Switch ve benzeri istiyor.
yok yanlış yazmışım blue switch gibi sesli olmasın yazıcaktım

Keşke kaliteli klavyeler daha fazla oluyor deseydin, membran alabilirsin bu bütçede.

Keşke kaliteli klavyeler daha fazla oluyor deseydin, membran alabilirsin bu bütçede.

bütçeyi arıtrdım hocam 500 550 ye kadar şu anlık k552 ve trust gxt890 düşünüyorum

mekanik istiyorum

@ruzgaar 600'e de çıkarabilir misin?
Çok iyi fiyatta şu anda.
hocam başka bir konumda bu klavye önerildi ama green switch te aynı blue switch gibi sesli acaba bunu alıp sonradan red switch alıp buna red switch taksam sorun çıkar mı

Geri
Yukarı