300-500 TL Başlangıç İçin Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi

shia217

Hectopat
Temel Fotoğrafçılık(Çerkes Karadağ) dersim için 2. el 350-500 TL'ye DSLR makine arıyorum. İstanbul'da Hayyam Pasajı ve Yazıcıoğlu İş Hanı tavsiye edildi ama hangi marka hangi model almalıyım bilmiyorum. Ayrıca ikinci el alırken makine de nelere dikkat etmeliyim. Tavsiyelerinizi acilen bekliyorum. @Furkan Bektaş

Şimdiye kadar hiç DSLR almadıysanız Allah'a emanet makine alacaksınız demektir(yani şans).
Tavsiyem bilen biri ile gidin yada hocanız ile konuşun size referans olarak yer önermesi daha iyi olur.
Makine olarak Nikon D60 bakabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık(Çerkes Karadağ) dersim için 2. el 350-500 TL'ye DSLR makine arıyorum. İstanbul'da Hayyam Pasajı ve Yazıcıoğlu İş Hanı tavsiye edildi ama hangi marka hangi model almalıyım bilmiyorum. Ayrıca ikinci el alırken makine de nelere dikkat etmeliyim. Tavsiyelerinizi acilen bekliyorum. @Furkan Bektaş
Oralardan 2. el almak yerine sahibinden yada forumdonanım sitesini kullanın. Samsung NX3000 almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı