300-500 TL Kasa Önerisi

Darthlon

Hectopat
Daha fazla  
Güç kaynaksız, içinde fan olması şart değil. Uzun seneler rahatça kullanabileceğim tasarımı güzel, hava akışı güzel mümkünse RGB aydınlatması vs olan bir kasa arıyorum.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Aerocool Cylon alma, hava sirkülasyonu iyi değil. Mümkünse attığım kasalardan birisini al. P350X tercih edilebilir. CM511 de TG5 de Spec Delta da iyi kasalar. TG4'de PSU cover kısmı yok, üst bölümde fan takma yeri, toz filtresi gibi şeyler yok. Yani diğer saydıklarıma göre bir adım geride bir kasa. 500 TL bütçe varsa TG4 veya Aerocool Cylon alınacak kasalar değil. P350X, CM511, Spec Delta ya da TG5 tercih edin.

Şuanki kasam baya eski ama zamanının sağlam iyi kasalarından FEEL Hurricane 2 bu kasayla devam mı etsem ve parayı RGB fan ve işlemci soğutucuya mı harcasam. Hangisi daha mantıklı olur eğer fan fln almam daha mantıklıysa Aliexpress' ten indirimler bitmeden söylemem lazım. Not: kasada gördüğüm kadarıyla 4 fan yeri var ve dördüde takılı, 1-2 fanın durumu pek iyi gelmedi, öndeki fan dışarı arkadaki fan içeri yan cam paneldeki fanlardan biri içeri biri dışarı üflüyor garip bi hava sirkülasyonu var ne yapsam bilemedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı