300-600 TL kulaklık önerisi

Bütçe
300-600 TL

Merdo34

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Film, müzik, oyun, günlük kullanım için 300-600 TL bandında kulaklık arıyorum.
Online oyun oynamadığım için ses kasma gibi bir derdim yok. Ses seviyesi ve mikrofonu iyi, bahsettiğim kullanımlarda üzmeyecek mikrofonlu veya Bluetooth kulaklık önerilerinize açığım.
Aklımda birkaç model var.
Bluetooth:

@GalaxySal450 @Phanzox

Son düzenleyen: Moderatör:
Online oyun oynamadığım için ses kasma gibi bir derdim yok. Ses seviyesi ve mikrofonu iyi, bahsettiğim kullanımlarda üzmeyecek mikrofonlu veya Bluetooth kulaklık önerilerinize açığım.
Bluetooth:

@GalaxySal450 @Phanzox
H2002D alın hocam.

H2002D alın hocam.
Diğer modeller ile arasında aman aman fark bulunuyor mu?
H360G fiyatı ve sadeliği ile dikkatimi çekmişti, vasat denecek kadarlar ise diğer modelleri es geçeceğim.
Açıkcası günde birkaç saat kullanacağım bir kulaklık için fazla para bayılmak istemiyorum, H2002D dışındaki modellerde işini görür, kötü değiller dersen tercihimi onlardan yana yapacağım.
Veyahut 2002D fiyatına değer, aralarında epey fark var, almışken iyisini al dersen onu tercih edeceğim.
Kulaklıklar rahatlar mı, ayrıca kablo boyutları nasıl, pek uzun kablo sevmem de.
Onun dışında bluetooth tarafında fikriniz nedir?

Diğer modeller ile arasında aman aman fark bulunuyor mu?
H360G fiyatı ve sadeliği ile dikkatimi çekmişti, vasat denecek kadarlar ise diğer modelleri es geçeceğim.
Açıkcası günde birkaç saat kullanacağım bir kulaklık için fazla para bayılmak istemiyorum, H2002D dışındaki modellerde işini görür, kötü değiller dersen tercihimi onlardan yana yapacağım.
Veyahut 2002D fiyatına değer, aralarında epey fark var, almışken iyisini al dersen onu tercih edeceğim.
Kulaklıklar rahatlar mı, ayrıca kablo boyutları nasıl, pek uzun kablo sevmem de.
Onun dışında bluetooth tarafında fikriniz nedir?
HP oyun ekipmanlarında pek iyi sayılmaz. Kulak içi olarak Haylou T15 haricinde, şu modeli öneririm.

Bluetooth:

@GalaxySal450 @Phanzox
bütçenizi biraz aşıyor ama iyi kulaklıktır kullanıyorum.

bütçenizi biraz aşıyor ama iyi kulaklıktır kullanıyorum.
Hocam kusura bakmayın da Rampage den mousepad bile almam.

HP oyun ekipmanlarında pek iyi sayılmaz. Kulak içi olarak Haylou T15 haricinde, şu modeli öneririm.

O halde bu kulaklık, Sonar 01 ve H2002D arasından seçim yapacağım.
Sonar 01 de sorun olacak bir husus var mı?

Geri
Yukarı