300₺ Bıçak önerisi

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO için değil.
300TL civarı bıçak.
Tefal var, sürlaz var, surbisa falan var. Güzel bıçak var mı Online alıp kullandığınız güzel dediğiniz? Önerdiğiniz?

CS:GO için değil.
300TL civarı bıçak.
Tefal var, sürlaz var, surbisa falan var. Güzel bıçak var mı Online alıp kullandığınız güzel dediğiniz? Önerdiğiniz?
Ne bıçağı?

Yemek yapmak için şef bıçaklarıysa Sürmene veya Yatağan bakabilirsin, bileylediğin sürece güzeldir ancak saplarını düzgün yapmayı beceremiyorlar - uzun süre kullanımda bıçak ucu çok inceliyor, tereyağı bıçağına dönüyor. O açıdan lazer kesim sertleştirilmiş çeliklere bakabilirsin demek isterdim de şu an piyasa durumunu bilmiyorum. Marka olarak Zwilling veya TR'den Karaca'ya bakabilirsin.

Zwilling tam aradığım tarzda ama bayağı pahalıymış, karaca ve tefal bütçem dahilinde🤔 tefal çok büyük karaca kaliteli mi bilemiyorum.
Biley öğrenmek istiyorsan bir tane al, bir de biley taşı, herhangi bir Yatağan/sürmeli'den başla o zaman. Senin kullanmanla - profesyönel şef olarak değilse yani - 8-9 yıl götürür. O zamana elin ve alışkanlıklarına göre, bütçenle beraber seçersin.

Geri
Yukarı