300 bin ₺ öğrenci için araç önerisi

Yazılan araçları okuduğumda beni gülme krizi tuttu. Binici dahi olsan yukarıdaki araçlardan herhangi birini aldığında bazı modellerin parçasını bulamazsın bazıları ise mekanik olarak sorun çıkarabilecek potansiyele fazlasıyla sahip durumdadır. Benim önerime gelirsek bu paralara hem yakıttan sana sorun yaratmayacak hem ustasını rahatlıkla bulabileceğin parça sıkıntısı veya pahalılığı yaşamayacağın Clio 2001 Modele kadar olan kasayı önerebilirim. Aksesuar takıp arabanı daha da güzelleştirebilirsin bunu kabul edebilecek bir modeldir. Hatta Clio RS'e bile çevirebilirsin bütçen dahilinde bunlar gayet mümkün.
Hocam Dacia Loganlar nasıldır ?

Hocam Dacia Loganlar nasıldır ?
Aslında fena değil. Sanırsam 1.5 DCI olanlar baya tutulmuştu. Aman diyeyim MPI motorlu olanını almak gibi bir hataya düşme. Şuan fazla trafikte göremiyorum. Muhtemelen bu arabalar doğu taraflarına gitti. Az yakar, parçasını rahatlıkla bulursun. Tipi de 5 üzerinden 3 olabilir. Ama bunun iç dizaynı çok çirkin ve boş hocam onu aklına koy bir de çok taksi çıkmalarına denk geleceksindir. Arabayı iyice incelettirip ona göre tercih et.

Aslında fena değil. Sanırsam 1.5 DCI olanlar baya tutulmuştu. Aman diyeyim MPI motorlu olanını almak gibi bir hataya düşme. Şuan fazla trafikte göremiyorum. Muhtemelen bu arabalar doğu taraflarına gitti. Az yakar, parçasını rahatlıkla bulursun. Tipi de 5 üzerinden 3 olabilir. Ama bunun iç dizaynı çok çirkin ve boş hocam onu aklına koy bir de çok taksi çıkmalarına denk geleceksindir. Arabayı iyice incelettirip ona göre tercih et.
Örneğin bu araçlar uygun geldi ufak tefek parça değişimi ile işimi görür gibi.

Neden acaba? Açıklar mısınız?
Bende aynı motor 323 familia vardı. Amcamın oğlunda da lantis vardı. Neler çektik belli değil. Ustası yok bir kere. Bir sürü sensör ıvır zıvır doldurmuşlar arabaya. Çoğu eski olduğu için bulunmuyor. Rölantı sorunu ve istop etme gibi dertleri mevcut. Ha tertemiz km'si düşük bulabilirsen al. O arabayla 220 görmüşlüğüm var ve gerçekten konfor var. Ama usta ve parça en büyük sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı