300 bin TL'ye kadar araç önerisi

Uğramayacaktım ama uğrayayım. Bir, neden 2015 değil.
Bu araba 2015 525 mesela. Yani F10 kasa 5 serisini direkt eliyorsunuz. 2015 sınırından.
Neden?

Ben 2015 ve üzeri dedim hocam.

Hocam ben bursa içi bunları beğendim :).Kaplamalı araba almayın. İçinde ne çizikler yatıyor bilemezsiniz.

Sağ olun başka öneriniz varsa lütfen göndeirn bu arada illaki bursa olmasına gerek yok çok uzak olmayan iller varsa gidip alırım en azından değişiklikte olmuş olur.

İstediğiniz kriterlere uymuyor ama çok sevdiğim bir araç olduğu için ve gerçekten hızlı bir araç olduğu için önereyim dedim 🙂

Vallaha hocam belli olmaz ben 300 bin dedim ama siz bence 250 bin civarı önerin çünkü birkaç hafta bulabilir para kolay kazanılmıyor kredi falan belki başvururum.
Arabayı aldığınız zaman, @Jira'ya yaptığım gibi bir kağıda kullanıcı adını yazıp atarsan özürümü dilerim. Ben Jiraya sevgilerle yazdım ama sen başka bir şey yaz :)
121194088_5156255947733403_3255916327206802571_n.jpg

Bu konudaki gibi.

Bütçeyi aşıp suv düşünürseniz.
Ama benim favorim ve en alabileceğiniz:
(Başka düzgün ilan bulamadım ben kriterlerinize göre. BMW X3'ü hafife almayın. Sport mod alınca Nitro yakıt yakıyor mübarek :D)

Arabayı aldığınız zaman,@Jira'ya yaptığım gibi bir kağıda kullanıcı adını yazıp atarsan özürümü dilerim. Ben Jiraya sevgilerle yazdım ama sen başka bir şey yaz :)
Eki Görüntüle 814289
Bu konudaki gibi.

Hocam inşallah alırım ki size bunu aldığımda ilk işim olacaktır merak etmeyin ama korkum şu ki para denkleştiremezsem tucsona devam :( yani nakit az var 20 bin TL civarı tucsonu 240 bin satmayı düşünüyorum satılırsa tabii ki.
Bütçeyi aşıp suv düşünürseniz.
Ama benim favorim ve en alabileceğiniz:

Keşke aşabilsem para bile denkleştirebilir miyim bilemiyorum ben sizden öneri istiyorum fakat alamama durumumda olabilir tucson daha satılmadı satılmasını falan bekleyeceğim piyasa altı vereyimde çabuk satılsın diye kafama koydum hayallere ulaşmak biraz zaman alacak :)

Hocam inşallah alırım ki size bunu aldığımda ilk işim olacaktır merak etmeyin ama korkum şu ki para denkleştiremezsem tucsona devam :( yani nakit az var 20 bin TL civarı tucsonu 240 bin satmayı düşünüyorum satılırsa tabii ki.
Hayatın her anı para şak diye olacak diye bir kanun yok tabii ki. Normalde bu ay 2 aracımı satıp A7 alacaktım ama satılmıyor. Artık galericiye bozdurmayı düşünüyorum. 20 bin eksik alacak ama alacak sonuçta.

Keşke aşabilsem para bile denkleştirebilir miyim bilemiyorum ben sizden öneri istiyorum fakat alamama durumumda olabilir tucson daha satılmadı satılmasını falan bekleyeceğim piyasa altı vereyimde çabuk satılsın diye kafama koydum hayallere ulaşmak biraz zaman alacak :)

Hocam o zaman Passat en iyi tercih olacaktır.( Aykut hocam bir sorun mu var korkutuyorsunuz beni :D)

Hayatın her anı para şak diye olacak diye bir kanun yok tabii ki. Normalde bu ay 2 aracımı satıp A7 alacaktım ama satılmıyor. Artık galericiye bozdurmayı düşünüyorum. 20 bin eksik alacak ama alacak sonuçta.

Çok sıkıntı babama Ford'u takas etmişitm bir de MEB'la verdim bu Ford bir de conta yaktı babam suyuna falan bakmamış ilk duman çıkmış falan sonra pat araba gitmiş ustaya yaptırmış bu sefer daha kötü olmuş usta küçük bir parçanın mı ne onu tam görememiş çatlak olduğunu araba bir nevi pert gibi bir şey oldu motor çalışıyor fakat duman çıkıyor hemen bir de su boruları falan erimiş suya yağ karışmış satti 62 bine piyasanın altında bir 8 bin falan indim dedi bilmiyorum zor.

Geri
Yukarı