300 ₺ Gamepad önerisi

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Arkadaşlar merhaba. TPS oyunlarını, yarış oyunlarını ve futbol/basketbol oyunlarını oynayabilmek için bir oyun kolu arayışına girdim ancak karar veremedim. Aşağıdaki 2 kol dikkatimi çekti;
İki ürünün kullanıcıları da oldukça memnun. Ben karar veremedim, sizce bunlar iyi mi? Veya önerebileceğiniz başka kol var mı? Bütçem en fazla 300 ₺.

Piyasadaki tüm Xbox 360 kolları çakma.

O fiyata orijinal bir ürün zaten bulunmazki. Ben uyumluluğuna bakıyom oynanışına bakıyom fiyatına bakıyom. Gayette güzel bence. Belki 4 senedir kullanıyorum. 1 tane Gamepad bozdum Dead by Daylight oynarken analaog sallamaktan. Bu da 2. si. Bozulursada üzülmeme gerek yok fiyatı uygun.

Konuya biraz geç giriş yaptım fakat yurt dışı alışverişlere pek soğuk değilsen gamesir t4 pro veya g4 pro öneririm. Gayet kaliteliler ve o fiyat bandında bence bizim ülkede pek de rakibi yok(çoklu platform ve tuş hassasiyeti konusunda)
inceleme konum da mevcut yakında g4 pro'nun da ayrıca inceleme konusu eklenecek.

Konuya biraz geç giriş yaptım fakat yurt dışı alışverişlere pek soğuk değilsen gamesir t4 pro veya g4 pro öneririm. Gayet kaliteliler ve o fiyat bandında bence bizim ülkede pek de rakibi yok(çoklu platform ve tuş hassasiyeti konusunda)
inceleme konum da mevcut yakında g4 pro'nun da ayrıca inceleme konusu eklenecek.
Güzel rehber olmuş elinize sağlık. Ancak artık ihtiyacım yok, üçüncü parti bir yazılım ile Dualshock 4'ümü bağladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı