300₺ Gamepad önerisi

samet36

Centipat
Daha fazla  
Ucuz gamepad önerisi yapar mısınız?

Not: Fiyat çok önemli değil, 300'den aşağı olsa yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o fiyatlara hep dandik, ucuz plastik, bozulabilen, kalitesiz tuş takımı bulunan padler satılıyor. Benim önerim almışken 300 lira bütçenize 100 lira daha ekleyin Logitech F310 alın, kafanız rahat etsin.

Hocama katılıyorum ben Logitech F310 kullanıyorum önce Xbox 360 Controller alacaktım çoğu çakma veya yan sanayi yorumları vardı güvenmek zor yani

Hocama katılıyorum ben Logitech F310 kullanıyorum önce Xbox 360 Controller alacaktım çoğu çakma veya yan sanayi yorumları vardı güvenmek zor yani
Haklısın dostum bende orjinali var XBox 360'ın yıllardır sorunsuz kullanıyordum. Hala taş gibi duruyor. Fakat bir arkadaşıma önerdim geçen yıl çakmasını almıştı onunda hala taş gibi çalışıyor. Sanırım kalite olarak çakması bile aynı kalitede oluyor. Ben arkadaşın controller'ı denediğimde orjinalinden ayırt edemedim.

Haklısın dostum bende orijinali var Xbox 360'ın yıllardır sorunsuz kullanıyordum. Hala taş gibi duruyor. Fakat bir arkadaşıma önerdim geçen yıl çakmasını almıştı onunda hala taş gibi çalışıyor. Sanırım kalite olarak çakması bile aynı kalitede oluyor. Ben arkadaşın Controller'ı denediğimde orijinalinden ayırt edemedim.

Çakma cihaz kullanmak rahatsız etmezse. Fevkalade

Geri
Yukarı