300 Hz laptop 60 Hz monitöre bağlanır mı?

Eryn0x

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Çok kısa bir süre önce RTX 3060 ekran kartına sahip 300Hz bir laptop aldım. Yıllardır masaüstü ve dolayısıyla büyük monitörlere alışmış biri olarak 15.6' ekrana hala tam alışamadım. Soracağım soru şu:
RDR 2 gibi yüksek ayarlarda 70 FPS üstünü görmenin zor olduğu oyunlarda daha büyük ekranda oynamak amacıyla 300 Hz laptopumu evdeki 60 Hz monitörüme HDMI aracılığıyla bağlayabilir miyim? Eğer bağlayabilirsem sonuçları neler olur, performans kaybı, görüntü kalitesinde bozulma vs. yaşar mıyım?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam. Çok kısa bir süre önce RTX 3060 ekran kartına sahip 300Hz bir laptop aldım. Yıllardır masaüstü ve dolayısıyla büyük monitörlere alışmış biri olarak 15.6' ekrana hala tam alışamadım. Soracağım soru şu:
RDR 2 gibi yüksek ayarlarda 70 FPS üstünü görmenin zor olduğu oyunlarda daha büyük ekranda oynamak amacıyla 300 Hz laptopumu evdeki 60 Hz monitörüme HDMI aracılığıyla bağlayabilir miyim? Eğer bağlayabilirsem sonuçları neler olur, performans kaybı, görüntü kalitesinde bozulma vs. yaşar mıyım?

Yaparsın yapmasına da V-Sync açmanı öneririm görüntü bozulmalarına karşı.

Bağlanmaz diye bir şey yok. 60 Hz monitör için 70 FPS çok da sıkıntı olmaz. İleride aha iyi bir monitör alabilirsiniz.

Bir şey olmaz yalnız 720p ise biraz sorun yaratabilir ayrıca şunu da bilin o eski paneller mükemmel görüntü vermiyorlar yani ben olsam laptoptan oynardım ama tercih sizin.

Geri
Yukarı