300₺ klavye önerisi

OnuR CS

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
~GIGABYTE B450M S2H 3600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI VGA mATX Anakart
~AMD RYZEN 3 3100 3.6GHz 18MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 7nm İşlemci
~SAPPHIRE Radeon RX 5500 XT PULSE OC 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı
~GSKILL 16GB(2x8GB) Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Ram
~SanDisk 500GB Ultra NVMe M.2 SSD
~WD Blue 1TB 3.5″ SATA 3.0 WD10EZEX Harddisk
~CORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 550W 80+ Tempered Glass Mid Tower Kasa
Merhaba dostlar.
Şu an kullandığım klavye Polosmart PGM06. Ani bir şekilde kampanyalı bir sistem aldığım için zamanında BİM'den almıştım. Tuş basımı çok sert ve beş dakika bile yazı yazsam hemen parmaklarım ağrımaya başlıyor. Bu yüzden klavyemi değiştirmek istiyorum. Öncelikle tuş basım hissiyatı kesinlikle rahat olmalı, RGB aydınlatmalı ve numpad kısmı olan bir klavye arıyorum. Membran ya da mekanik olması çok önemli değil, tuş basımı rahat ve hızlı yazarken akıcı olması benim için yeterli. Bir de ekstra olarak bilek desteği olursa çok iyi olur.
Örnek olarak bunu buldum; Redragon K512 Shiva RGB TR Q Membrane Mekanik Hisli Kablolu Gaming Klavye

@Samotne Ciasteczka dostum Razer Cynosa Lite'da Cherry MX Black switch kullanılmış. Bildiğim kadarıyla onun da tuş basım hissiyatı sert oluyor. Daha önce kısa süre de olsa kullandın mı?

Cynosa Lite membran klavye, Cherry MX Black kullanmamakta. Kendim kullanmıyorum.
Anladım dostum. Akakçe'de yazan açıklamada öyle yazıyordu, ben de o yüzden öyle sandım. Peki Redragon K512 Shiva parasını hak ediyor mu sence? Daha önce duymadığım bir marka. Gamepower gibi bir marka mı acaba? Bilgin var mı marka hakkında?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı