300₺ klavye önerisi

DoNaNıM ArŞiVi

Centipat
Philips hoşuma gitti ama herkes bir ön yargılı kullanan varsa veya önerisi varsa alabilirim. Bütçeyi aşamam ses halkaları hoşuma gidiyor. RGB olursa iyi ama bunlar zorunlu değil ilk bilgisayarım olacak o yüzden belli bir oyun grubu söyleyemem ancak oyun kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Bir de bilek desteği olsun isterim her şeyden vazgeçerim ama bilek desteğinden asla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Philips in klavyesi hoşuma gitti ama herkes bir ön yargılı kullanan varsa veya önerisi varsa alabilirim bütçeyi aşamam ses halkaları hoşuma gidiyor RGB olursa iyi ama bunlar zorunlu değil ilk bilgisayarım olacak o yüzden belli bir oyun grubu söyleyemem ancak oyun için önerilerinizi bekliyorum.
Klavye için bir şey diyemem ama oyun önerebilirim. Hikayeli tek oyunculu tarzı oyunlar mı oynarsın rekabetçi oyunlar mı?
Pardon yanlış anladım ben oyun önerisi istiyorsun sandım 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Frisby alma ama Gamepower,Rampage veJames Donkey gibi ucuz arıyorsan bunlardan alcaksın.Ben JD 712 almayı planladım foruma yazınca beğenmedi kimse çin mali falan diye ama aldım şu an sapasağlam çalışıyor.Birazda kendi şansına bağlı bu markaların bu sıkıntıları var bir ürünü sana iyi gelir başkasına bozuk gelir yani kendi şansına bağlı.Philipsin klavyesini gördüm güzel switch de outemu o kadar dandik değil alabilirsin.Iyi oyunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı