300 lira gamepad önerisi

Valla yapın custom'da para var.
Yakın zamanda replika DS4 aldım ben de Yues marka. Bugün elime ulaştı ve beklediğimden güzel çıktı gamepad. Tabii uzun vadede nasıl bir performans vereceği önemli. Bu konunun üstüne sizin de replika olarak Yues marka önerdiğinizi görünce size de sorayım dedim. Diğer replika ürünlere göre daha başarılı sanırım değil mi bu? Çünkü ben eskiden PS4 sahibiyken de replika DS4 kullanmıştım ve bunun gibi değildi, tuşları çok sertti, bluetooth ile bağlanılmıyordu vs. Ölü bölge testi yaptım ve sol ve sağ analog %9-11 arası bir sonuç verdi. İyi mi acaba bu değerler?

Yakın zamanda replika DS4 aldım ben de yues marka. Bugün elime ulaştı ve beklediğimden güzel çıktı gamepad. Tabii uzun vadede nasıl bir performans vereceği önemli. Bu konunun üstüne sizin de replika olarak yues marka önerdiğinizi görünce size de sorayım dedim. Diğer replika ürünlere göre daha başarılı sanırım değil mi bu? Çünkü ben eskiden PS4 sahibiyken de replika DS4 kullanmıştım ve bunun gibi değildi, tuşları çok sertti, Bluetooth ile bağlanılmıyordu vs. ölü bölge testi yaptım ve sol ve sağ analog %9-11 arası bir sonuç verdi. İyi mi acaba bu değerler?

İyi değil %10 fazla değer.

İyi değil %10 fazla değer.
F310 değerlerine bakıyorum forumda kullanıp da test yapan yine bu şekilde değerler çıkmış hep. F310 zaten gereksiz bir şekilde pahalılaştı alınamaz oldu artık o yüzden bana değerler güzel gibi geldi replika ürüne göre. Gerçi testin nasıl yapıldığını pek bilmiyorum. Yavaş bir şekilde mi yapmam gerekiyor yavaş yapmam gerekiyorsa ne kadar yavaş yapmam gerekiyor pek bilmiyorum. Ben FIFA için gamepad almıştım ve çok rahat bir şekilde oynattığı için memnun kaldım ilk izlenim olarak..

Yeni konular

Geri
Yukarı