300 lira klavye önerisi

Bütçe
50-350

Caticorn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Merhaba forum.

350 liraya kadar klavye arayışındayım. 100 lira daha koy bunu al, 200 lira daha koy şunu al şeklinde önerilere kapalıyım, kusura bakmayın şimdiden.

10 yılı geçik süreden beri bugüne dek hep laptop klavyesi ve 30 liralık son derece ucuz ve dümdüz Everest klavye kullandım. Bu sebeple standardım oldukça aşağıda. Dolayısıyla mekanikmiş, ışıklıymış vb. şımarık arayışlarım yok, hoş, olsa da bu fiyata yok.

Klavyeyi kullanma amacım makale yazmak ve bazen rekabetçi, çoğu zaman ise tek oyunculu oyunlar oynamak.
Klavyeye bakmadığım için ışıklı olup olmaması beni ilgilendirmiyor, hatta ışıksız olursa daha hoş olur.
Laptop klavyesi gibi düz tuşlu modellerden veya normal klavye gibi çıkıntılı modellerden olabilir, zamanla ikisine de alışırım diye düşünüyorum.
Kötü olarak gördüğünüz Everest, Gamepower vb. markalardan önerilere de açığım, zira düşük maaşla geçinmeye çalışıyorum, ayrıca 10 yıldır Everest'in 30 liralık(bugünün fiyatıyla) klavyesini kullanıyorum, maşallahı vardı, yeni bozuldu.
Tuş silinme vb. sorunları umursamıyorum, ergonomik olsun yeterli.
Aradığım enn önemli özellik ise Anti-Ghosting, yani 6-7 tuşa bile bassam ayrı ayrı algılama özelliği bulunması.

Bu şartlar çerçevesinde önerebileceğiniz fiyat/performans ürün önerilerine açığım dostlar.

Şimdiden herkese ilgisinden ötürü teşekkür ederim.

Düzenleme 1: Linkteki ürünü buldum, aramızda kullanan var mı? Önerir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı