300 Liraya RGB Mekanik Klavye Önerisi

CH1ZU

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Başlıktaki gibi 300 liraya kadar RGB mekanik klavye arıyorum. İkinci el veya yurtdışı hiç fark etmez, mekanik olması kesinlikle şart değil kaliteli membrane klavyelerde tercih edebilirim. (Sadece blue switch klavye istemiyorum.) Teşekkürler şimdiden fikirleriniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bütçeye RGB mekanik klavye bulamazsın. Çin siteleri üzerinden bulabilirsin ancak. Motospeed CK108 ve CK104 gibi modeller. Membrane olarak ise CM Masterkeys Lite L, Corsair K55, Logitech G213, SteelSeries Apex 150 bu gibi modellerden seçimini yapabilirsin. Ben mekanik tavsiye ederim, HyperX Alloy FPS, SteelSeries M400, Logitech G413 bu modellere göz atabilirsin. Benim tavsiyem HyperX Alloy FPS olur.

O bütçeye RGB mekanik klavye bulamazsın. Çin siteleri üzerinden bulabilirsin ancak. Motospeed CK108 ve CK104 gibi modeller. Membrane olarak ise CM Masterkeys Lite L, Corsair K55, Logitech G213, SteelSeries Apex 150 bu gibi modellerden seçimini yapabilirsin. Ben mekanik tavsiye ederim, HyperX Alloy FPS, SteelSeries M400, Logitech G413 bu modellere göz atabilirsin. Benim tavsiyem HyperX Alloy FPS olur.
Numpad olmayınca benim gözümde güzel olmuyor klavye niye bilmuyorum, söylediklerine bir bakayım teşekkürler.

Numpad olmayınca benim gözümde güzel olmuyor klavye niye bilmuyorum, söylediklerine bir bakayım teşekkürler.
Önerdiğim HyperX Alloy FPS modelinde numerik tuş takımı var. Numerik tuş takımı olmayan model; HyperX Alloy FPS PRO modelidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı