300 Mbps internetin indirme hızı düşük

Bağlantı hızı (Alınan/İletilen): 300/150 (Mbps)

Bu internet için 300 KB/s indirme hızı bildiğim kadarıyla çok düşük. Çözümü olan var mı?

Speedtest'e vs. gerek yok.

Bağlantı hızı (Alınan/İletilen): 300/150 (Mbps)

Bu internet için 300 KB/s indirme hızı bildiğim kadarıyla çok düşük. Çözümü olan var mı?

İndirmeyle ilgili bir sorun yok. Tahminimce Client'ten kaynaklanıyor daha önce oyuncu kitlesinin büyük bir kısmı yaşamıştı bu sorunu şu adımları izleyin.
Call of Duty: Modern Warfare güncellemesini duraklatın
Battle.net ayarlarına gidin ve indirme hızını 100KB / s ile sınırlandırın.
Güncellemeye devam edin ve 10 saniye bekleyin.
Ayarlar'a dönün ve indirme hızı sınırını kaldırın.

Speedtest'e vs. gerek yok.

İndirmeyle ilgili bir sorun yok. Tahminimce Client'ten kaynaklanıyor daha önce oyuncu kitlesinin büyük bir kısmı yaşamıştı bu sorunu şu adımları izleyin.
Call of Duty: Modern Warfare güncellemesini duraklatın
Battle.net ayarlarına gidin ve indirme hızını 100KB / s ile sınırlandırın.
Güncellemeye devam edin ve 10 saniye bekleyin.
Ayarlar'a dönün ve indirme hızı sınırını kaldırın.

Fakat arkadaşın interneti 300 MB değil 3 MB bir şey değişmeyecek.

Speedtest 1.4 Mbps verdiyse bir problem olabilir. En düşük internet paketi 8Mbps diye biliyorum. KB/s hızları ilk defa duyuyorum bu çok düşük bir hız oyun indirmek günler sürüyordur herhalde.

İnternetinize 20TL falan vermiyorsanız acilen paket yükseltin derim ben. Altyapınızın desteklediği ölçüde ve bütçenize göre alabileceğiniz maksimum hızlara çıkın. Artık 50 100Mbps internetler ulaşılamaz fiyatlara satılmıyor.

Dostum pardon senin hızın yavaşmış kusruma bakma görmedim sonraki sayfayı. İnternet normalken bu sorunu yaşayanlar için bir çözümdü.

Sonradan farkettim.Kusruma bakmayın
peki burada ne demek istemisler

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-12-30 171857.png
    Ekran görüntüsü 2020-12-30 171857.png
    45 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı