300 TL 1 TB HDD önerisi

Temiz para hocam keşke üstte kanıtlamasaydım:)
Hocam bir sorum olacak ALL yazan yerin yanındaki kısım ne işe yarıyor tam olarak? Valorant güncellemesi yaparken çekilen görüntü.
1604400163582.png

Hocam bir sorum olacak ALL yazan yerin yanındaki kısım ne işe yarıyor tam olarak? Valorant güncellemesi yaparken çekilen görüntü. Eki Görüntüle 724470
Eğer o 5'i söylüyorsunuz testi kaç defa yapacağını gösteriyor. Onu 1 yaparsanız test daha hızlı biter ama çıkan sonuç çok doğru olmaz.

Gerçek hayat performansı yapın, eğer 300 MB/s vuramazsa 300 TL Hüseyin'in!
422 MB/S vurduğunu bile gördüm Burst patlama değeri olarak ama kararlı şekilde 200 > MB dolaylarında çalışıyor. Benim HDD 400 GB yer kalmış buna rağmen böyle ben arkadaşın söylemine gıcık oldum ne demek sallamak? Bilip bilmeden konuşuyor ya insanlar. Sallasam ne kazancım olacak? Adam tavsiye istemiş tavsiye verdim boş yapma.

422 MB/s vurduğunu bile gördüm Burst patlama değeri olarak ama kararlı şekilde 200 > MB dolaylarında çalışıyor. Benim HDD 400 GB yer kalmış buna rağmen böyle ben arkadaşın söylemine gıcık oldum ne demek sallamak? Bilip bilmeden konuşuyor ya insanlar. Sallasam ne kazancım olacak? Adam tavsiye istemiş tavsiye verdim boş yapma.
422 MB/s vurduğunda gerçek bir klasör mü aktarıyordunuz yoksa hız test programlarıyla mı test ediyordunuz? Kısa sürede cevaplanması dileğiyle...

422 MB/s vurduğunda gerçek bir klasör mü aktarıyordunuz yoksa hız test programlarıyla mı test ediyordunuz? Kısa sürede cevaplanması dileğiyle...
Aslında ikisiyle de gördüm hocam ondan belirttim. Gayet başarılı bir cihaz. Hala kullanıyorum satın alalı 3 yıl oldu ve ben uzun vadede bir bunu başarılı olarak buluyorum birde seagate cihazları da sağlam oluyor. Diğer markalarla denemelerim pek olumlu olmadı.
Şimdi stabil olarak test yapıp sonuç atmak isterdim ama cihaz ağzına kadar dolu ve sağlıklı test için cihazın boş olması gerek saygılar ve de iyi günler diliyorum.

Geri
Yukarı