300 TL 1 TB HDD önerisi

300 lira seviyesinde pek bir seçenek yok. Bütçenizi yükseltirseniz Toshiba P300 bakabilirsiniz. Testlerde 150-160 MB hızlarda okuma yazma yaptığı oluyor.
Bende var 300 MB gördüğüm bile oluyor hafıza doluluk çok önemli.

Size alternatif olarak şöyle bir öneride bulunabilirim. Paranızı biraz daha biriktirip yakın zamanda olacak Black Friday veya 11.11 gibi zamanlarda 480 GB SSD kovalayın. HDD'den çok daha fazla rahat ettirir.

Düştü, patladı, çatladı ama hala taş gibi sapasağlam çalışıyor. Bence diğerlerine şans bile vermeyin derim 3 senedir kullanıyorum.
Mecazi olarak söylediğinizi biliyorum tabii, ama gerçekten düşüp yeniden taktığınızda çalıştı mı? Öyleyse helal olsun.

Mecazi olarak söylediğinizi biliyorum tabii, ama gerçekten düşüp yeniden taktığınızda çalıştı mı? Öyleyse helal olsun.

Düşme haricinde diğerleri mecazi :D yaklaşık 1 metre yükseklikten düşmüştü. 1 senedir de tozlu tozlu bekliyordu. Takar takmaz hiçbir hata vermeden direkt çalıştı.

Bende var 300 MB gördüğüm bile oluyor hafıza doluluk çok önemli.
Hocam biraz destekli sallasanız keşke. En kral harddisk bile 150-160'ı geçemiyor. Türkçe ve yabancı kaynaklardan teyit edebilirsiniz.

Sorun benle ilgili olabilir ama WD HDD kullandım 1 senede bozuldu herhangi bir elektrik gitmesi olmadan. 10 yıla yakın toshiba kullanıyorum hala çalışıyor biraz sorunlu. Seagate kullanıyorum 2 yıldır sorunsuz. WD ile ilgili benlik bir sorun olmuş olabilir ama söylemek istedim. Seagate öneririm.
Altta discord, afterburner, google ve valorant gibi uygulamalar açık. 2 yıldır kullanıyorum.
1604399466931.png

Geri
Yukarı