300 TL 240GB SSD önerisi

Samsung SATA 870 EVO Dahili Katı Hal Sürücüsü, 250 GB ,SSD: Amazon.com.tr Bu SSD fiyatına göre rakipsiz. Amazon'dan almanı önerme sebebim 5 mart'a kadar ilk 70 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere 20 TL kupon vermesi ve mastercard sahiplerine ilk iki aylık prime aboneliği bedavaya sağlaması. Bu şekilde 318 TL'ye hem bedava hızlı kargo ile sipariş edip hem de amazon garantisi altında bulunan bir ürün almış olacaksın. (Akakçe'de 323 TL'ye satılan linki atmadım çünkü kargo ile birlikte 340'a yaklaşıyor fiyatı.)

James eşşşşek alınmaz.
Berbat bir marka da olsa, şu "eşek" esprisi giderek baymaya başladı. Mümkünse yapmamaya çalışın.
Bütçem 200-300 arası ve kronik sorunu olmayan bir SSD önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Eskiden bu ürünü kullanıyordum F/P açısından iyi.
F/P açısından iyi değil kendinizi kandırmayın. SM2258XT kullanan SSD'nin neresi iyi olacak F/P açısından? Yurt dışında "Crap Controller" olarak geçen bir kontrolcü. Yani o kadar berbat ki yere atsan kimse almaz bu kontrolcüye sahip bir SSD'yi. Kullandığı NAND yongalarından bahsetmiyorum bile bu JD'nin. Dünya'da ne kadar berbat bileşen varsa bu SSD'de toplanmışlar. Asla alınmaz. Buna vereceğin parayı fakire bağışla sevaba girersin, daha faydalı bir iş olur.
1614866350225.png

F/P açısından iyi değil kendinizi kandırmayın. SM2258XT kullanan SSD'nin neresi iyi olacak F/P açısından? Yurt dışında "Crap Controller" olarak geçen bir kontrolcü. Yani o kadar berbat ki yere atsan kimse almaz bu kontrolcüye sahip bir SSD'yi. Kullandığı NAND yongalarından bahsetmiyorum bile bu JD'nin. Dünya'da ne kadar berbat bileşen varsa bu SSD'de toplanmışlar. Asla alınmaz. Buna vereceğin parayı fakire bağışla sevaba girersin, daha faydalı bir iş olur.
Eki Görüntüle 906381

Kötü bir şey yaptıysam kusura bakmayın ben sadece öneri yapmıştım.

Kötü bir şey yaptıysam kusura bakmayın ben sadece öneri yapmıştım.
Kötü bir şey yok hocam sadece biraz daha dikkatli olun SSD önerirken. Ciddi bir iş SSD almak. İçine veri koyduğumuz cihazı iyi seçmemiz gerekiyor. Kalitesiz bir modele veriler emanet edilmez. Bizim amacımız da sizleri bilgilendirmek bu kalitesiz modeller hakkında. 4-5 ay öncesine kadar ben de bu SSD'leri kaliteli zannederdim ama değillermiş. :) Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. :)

Kötü bir şey yok hocam sadece biraz daha dikkatli olun SSD önerirken. Ciddi bir iş SSD almak. İçine veri koyduğumuz cihazı iyi seçmemiz gerekiyor. Kalitesiz bir modele veriler emanet edilmez. Bizim amacımız da sizleri bilgilendirmek bu kalitesiz modeller hakkında. 4-5 ay öncesine kadar ben de bu SSD'leri kaliteli zannederdim ama değillermiş. :) Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. :)
:)

Geri
Yukarı