300 TL 7.1 360 kulakılık önerisi

Bütçe
300

doancan06

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1 hafta önce Rampage G7 X - Runner aldım fakat memnun kalmadım. 300 TL'ye kadar F/P 7.1 360 kulaklık önerir misiniz?

Hafif dip ses sorunu var mikrofon kalitesi mükemmel rahatlık olarak da çok iyi bende bunu kullanıyorum.

Hafif dip ses sorunu var mikrofon kalitesi mükemmel rahatlık olarak da çok iyi bende bunu kullanıyorum.

Dip ses sorunu ne gibi bir problem yaratır? Büyük oranda oyun oynamak için alacağım. Arada müzik dinlerim.

Hiçbir şey açmasınız bile kulaklıktan çok hafif cızırtı geliyor kulağınıza fakat çok az biraz kullandıktan sonra alışıyorsun ve hiç fark etmiyorsunuz. Bu sorun olmasına rağmen çok kaliteli mikrofonu ve rahatlığı için almanızı öneriyorum. Görünüm olarak da güzel. Ayrıca kumandası var kumandadan mikrofonu tek tuşla kapatıp açabiliyorsunuz (kumanda kabloya bağlı).

Hiçbir şey açmasınız bile kulaklıktan çok hafif cızırtı geliyor kulağınıza fakat çok az biraz kullandıktan sonra alışıyorsun ve hiç fark etmiyorsunuz. Bu sorun olmasına rağmen çok kaliteli mikrofonu ve rahatlığı için almanızı öneriyorum. Görünüm olarak da güzel. Ayrıca kumandası var kumandadan mikrofonu tek tuşla kapatıp açabiliyorsunuz (kumanda kabloya bağlı).

Önerebileceğiniz farklı bir kulaklık var mı peki?

100TL daha ekliyip bunu da alabilirsiniz.

Fakat ilk attığım bundan daha iyi olacaktır dip ses sorunu haricinde eğer dip ses sorunu sizi rahatsız edecekse bunu da alabilirsiniz bu da kaliteli ve rahat bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı