300 TL Altı Fare Önerisi

saY

Kilopat
Daha önce buna benzer çok fazla konu açılmış farkındayım ama benim asıl amacım bu fare nasıldır diye sormak:
İyi bir indirim varmış gibi duruyor ama ürün kalitesini denemeden bilemem. 300tl altına daha iyi bir mouse bulunur mu yoksa bu iyi midir? Kumaş bir mousepad e sahibim ve daha çok FPS türü oyunlar oynuyorum.

Gameekstra adlı siteden zowie fk2 almanız daha iyi olacaktır.
Neye dayanarak söyledin bunu? Amacım seni sıkıştırmak değil sadece merak ettim.

Kullanılan sensör, tasarım yapısı. Benq'nun e-spor ile olan ilişkisi. Bana göre Zowie mouslar daha iyi.
FK2 3310 kullanıyor, çok iyi bir sensör diyemeyiz. Fiyatındaki rakipleri genelde 3360 ve üstü sensörler kullanıyor. Zowie'nin FK ve ZA serisinin yenilemesi gerekiyor.

Zowie zaten hiçbir zaman sensörden, ekstra özelliklerden kazanmadı. Zowie ne kazanıyorsa farelerinin muhteşem ergonomilerinden kazanıyor. Zaten çoğu rakibi de fare tasarımlarında Zowie'den esinleniyor, EC ve FK serisi tasarım anlamında çok öncü seriler.

Ellerim büyüktür ama 2 yıldır MSI ds b1 kullanıyorum ve alıştım. Sonuç alarak alayım mı bu fareyi tüm bayram harçlığını yatırmaya değer mi, kaç yıl kullanırım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı