300 TL altı mekanik klavye önerisi

Kaçırmadan al. Bu fiyata çok üst kalite bir ürün alırsınız. Yurt dışından alınmaya kalkışılsa Blue Switch'li modeli 500-600₺'ye alınabiliyor.

@ytsg1 almıştı yanlış hatırlamıyorsam. Kullanıyor ve memnun.

Hauno isimli yurt dışında Cherry klonu olarak adlandırılan bir Switch markası var.

Kaçırmadan al. Bu fiyata çok üst kalite bir ürün alırsınız. Yurt dışından alınmaya kalkışılsa Blue Switch'li modeli 500-600₺'ye alınabiliyor.

Hauno isimli yurt dışında Cherry klonu olarak adlandırılan bir Switch markası var.
Aynen hocam. Ben sabah bir tane daha istedim büroda kullanmak için. Bence düşünmeden alınması gereken bir klavye. Sormak istediğiniz sorular varsa cevaplayabilirim. Ayrıca inceleme konuma da göz atabilirsiniz.

Aynen hocam zaten aklımda o vardı da başka ürün var mıdır diye konu açtım. Fiyatı saçma denilecek ucuz ama sharkoon'a güvenimiz tam.
Tek aklımda kalan şey bilek desteğinin olmaması ama artık onada bir çara buluruz.

Aynen hocam zaten aklımda o vardı da başka ürün var mıdır diye konu açtım. Fiyatı saçma denilecek ucuz ama Sharkoon'a güvenimiz tam.

Al geç düşünme bile bu fiyata böylesi yok.

Aynen hocam zaten aklımda o vardı da başka ürün var mıdır diye konu açtım. Fiyatı saçma denilecek ucuz ama sharkoon'a güvenimiz tam.
Tek aklımda kalan şey bilek desteğinin olmaması ama artık onada bir çara buluruz.
İnternette satılan herhangi bir bilek desteği ile kullanılır bence. Daha rahat bir kullanım olur.

Tek aklımda kalan şey bilek desteğinin olmaması ama artık ona da bir çara buluruz.

İndirimde Razer'in deri bilek desteği 170 180₺'ye geliyor İtopya'da alırsın ondan ileriki zamanlarda.

Geri
Yukarı